CRANVITA 250ml + TEST Infekce močových cest 3ks

Novinka
Značka: Pharma Activ
371 Kč 331,25 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

Akční balení CRANVITA 250 ml a samodiagnostický test na detekci leukocytů, krve, dusitanů a bílkovin v moči.

 
 
 
 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

CRANVITA brusinky kopřiva D-manósa 250ml

CZ:

Obsah balení: 250ml

Doplněk stravy

Podporuje správnou funkci močového ústrojí*

CRANVITA je doplňkem stravy, který obsahuje šťávu z brusinek s přidáním výtažku z kopřivy. Šťáva je získávaná ze speciálně vybíraných plodů brusinky velkoplodé (Vaccinium macrocarpon). Přidaný výtažek z listů kopřivy dvoudomé (Urtica dioica L.)* má příznivý vliv na správnou funkci ledvin a vylučování. 

Složení (Obsah v denní dávce 25 ml): rozpouštědlo, sladidlo (invertní sirup (D-glukóza 42%, D-fruktóza 42%, sacharóza 8%)), rozpouštědlo (čištěná voda), brusinkový extrakt (z plodu brusinky velkoplodé Vaccinium macrocarpon) 360mg** (odpovídá 36 mg PAC***), D-manósa 250mg**, Kopřiva dvoudomá* (Urtica dioica L.) 250mg**, regulátor kyselosti (kyselina citronová), konzervanty (benzoát sodný, sorban draselný).
** Denní doporučená dávky není stanovena
***PAC - proanthokyanidiny

Dávkování:
Dospělí: 25 ml (2 lžíce) denně.
Děti od 3 let: 15 ml (1 lžíce) denně.
 
Upozornění: Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Vhodné pro vegetariány a vegany.
 
Skladování: Skladujte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření udržujte lahvičku řádně uzavřenou v ledničce max. 30 dni!

SK:
 
CRANVITA brusnice žihľava D-manósa 250ml
 
Výživový doplnok
 
Podporuje správnu funkciu močového ústrojenstva.
 
CRANVITA je doplnkom stravy, ktorý obsahuje šťavu z brusníc s pridaním výťažku zo žihľavy. Šťava je získavaná zo špeciálne vyberaných plodov brusnice veľkoplodé (Vaccinium macrocarpon). Pridaný výťažok z listov žihľavy dvojdomej (Urtica dioica L.)* má priaznivý vplyv na správnu funkciu obličiek a vylučovanie.
 
Zloženie (Obsah v dennej dávke 25 ml): rozpúšťadlo, sladidlo (invertný sirup (D-glukóza 42%, D-fruktóza 42%, sacharóza 8%)), rozpúšťadlo (čistená voda), brusnicový extrakt (z plodu brusnice veľkoplodé Vaccinium ) 360mg** (zodpovedá 36 mg PAC***), D-manóza 250mg**, Žihľava dvojdomá (Urtica dioica L.) 250mg**, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), konzervanty (benzoát sodný, sorban draselný).
** Denná odporúčaná dávky nie je stanovená
***PAC - proanthokyanidíny
 
Dávkovanie: Dospelí: 25 ml (2 lyžice) denne.Deti od 3 rokov: 15 ml (1 lyžica) denne.
 
Upozornenie: Nie je určené deťom do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy užívajú po dohode s lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu. Vhodné pre vegetariánov a vegánov.
 
Skladovanie: Skladujte mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Po otvorení udržujte fľaštičku riadne uzavretú v chladničke max. 30 dní!

 
Náhled etikety: cranvita_250ml


+ TEST INFEKCE MOČOVÝCH CEST 3ks

Samodiagnostický test na detekci leukocytů, krve, dusitanů a bílkovin v moči.

Balení obsahuje vše potřebné k provedení 3 testů.

Infekce močových cest je nejčastější onemocnění močových cest, které zahrnují močovou trubici, močový měchýř, močovod a ledviny. S infekci močových cest se mohou setkat muži, ženy i děti. Infekcemi močových cest trpí zejména ženy, protože krátká močová trubice usnadňuje průnik choroboplodných zárodků. Postižení jsou však i starší muži, pokud mají zvětšenou prostatu,která brání průtoku moči. U zdravých lidí je moč sterilní (tj. neobsahuje žádné mikroorganismy).Jedním z nejlepších způsobů, jak udržet močové cesty sterilní, je v pravidelných intervalech úplné vyprazdňování močového měchýře. Obecně platí, že infekce začíná v močové trubici a poté se může rozšířit do horních močových cest a až do ledvin. Příznaky infekce se mohou lišit: pocity pálení, silné a časté nucení k močení, v těžších případech bolesti v podbříšku, horečka a zimnice. Kromě toho může být moč zakalená nebo silně zapáchat.

Hlavní vlastnosti:

  • samodiagnostický test na detekci leukocytů, krve, dusitanů a bílkovin v moči
  • jednoduché a rychlé použití
  • výsledek už za 5 minut
  • balení obsahuje veškerý materiál potřebný k provedení testu

Více čtěte zde: https://www.pharmaactiv.com/diagnosticke-testy/infekce-mocovych-cest-test-pro-samotestovani-prima-home-3ks/

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz