Saw palmetto 50 tablet

Značka: Pharma Activ
154 Kč 137,50 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

 

Podporuje normální funkce prostaty.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Saw palmetto 50 tablet

CZ:

Doplněk stravy

Saw palmetto je doplněk stravy, který podporuje normální funkce prostaty. Přispívá k normální funkci močové soustavy a funkci reprodukčního systému. Pomáhá podporovat růst vlasů.
 

Složení: plnidlo (mikrokrystalická celulóza), Saw Palmetto (Serenoa repens) extrakt z ovoce 10:1, obsah mastných kyselin 45%, protispékavá látka (stearan hořečnatý, fosforečnan vápenatý, oxid křemičitý)

Dávkování: 1 tableta denně. Tableta se zapije dostatečným množstvím tekutiny. V denní dávce 1 tableta 1000mg: Saw Palmetto (Serenoa repens) extrakt z ovoce 10:1, obsah mastných kyselin 45%, 160 mg  

Upozornění: Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Nezapomínejte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují správnou funkci organismu a zachování dobré kondice.

Skladování: Skladujte mimo dosah dětí. Chraňte před vlhkostí a přímým slunečním světlem.


SK:
 
Výživový doplnok
 
Saw palmetto je výživový doplnok, ktorý podporuje normálnu funkciu prostaty. Prispieva k normálnej funkcii močovej sústavy a funkcii reprodukčného systému. Pomáha podporovať rast vlasov.
 
Zloženie: plnidlo (mikrokryštalická celulóza), Saw Palmetto (Serenoa repens) extrakt z ovocia 10: 1, obsah mastných kyselín 45%, protihrudkujúca látka (stearan horečnatý, fosforečnan vápenatý, oxid kremičitý)
 
Dávkovanie: 1 tableta denne. Tableta sa zapije dostatočným množstvom tekutiny. V dennej dávke 1 tableta 1000mg: Saw Palmetto (Serenoa repens) extrakt z ovocia 10: 1, obsah mastných kyselín 45%, 160 mg
 
Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedenú v zložení produktu. Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadnu funkciu organizmu a uchovanie dobrej kondície.
 
Skladovanie: Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným svetlom.
 

Náhled etikety: saw_palmetto 50 tablet
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz