Amygdalin Forte B17, 45+15 tablet

265 Kč 230,43 Kč bez DPH
Skladem

 Doplněk stravy

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Amygdalin Forte B17, 45+15 tablet

CZ:

Doplněk stravy 

Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici. 

Dávkování: ½ tablety 1x denně před jídlem, po dobu 40 dní. Tableta se zapije dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy! Nepřesahovat doporučenou denní dávku! Nevhodné pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy, pro osoby s poruchami krvetvorby, hemofiliky, pro osoby s transplantovanými orgány a tkáněmi a pro ženy, které chtějí otěhotnět! Skladovat mimo dosah dětí!

Složení (v přepočtu na denní dávku – 1/2 tablety 350 mg): Plnidlo (Inulin) 331,75 mg, Amygdalin (B17 98%) 17,5 mg, protispékavá látka (Stearan hořečnatý) 0,75 mg

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem. Skladujte v suchu, v uzavřeném obale při teplotě od +5°C do +25°C.

Na základě šetření SZPI jsme u doplňku stravy Amygdalin B17 60 tablet změnili denní dávku z 2 tablet na ½ tablety.

Důvodem samotné změny je nový přístup Státního Zdravotního Ústavu k doplňkům stravy obsahující amygdalin, kde se snížila tolerance obsahu amygdalinu a potažmo kyanidů v denní dávce. To vedlo k faktu snížení denní dávky.


SK:
 

Výživový doplnok

Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu.

Dávkovanie: ½ tablety 1x denne pred jedlom, po dobu 40 dni. Tableta sa zapije dostatočným množstvom tekutiny.
 
Upozornenie: Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Nevhodné pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, pre osoby s poruchami krvotvorby, hemofilikov, pre osoby s transplantovanými orgánmi a tkanivami a pre ženy, ktoré chcú otehotnieť! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Skladovať mimo dosahu detí!
 

Zloženie (v prepočte na dennú dávku – 1/2 tablety 350 mg): plnidlo (Inulín) 331,75 mg, Amygdalín (B17 98%) 17,5 mg, protihrudkujúca látka (Stearan horečnatý) 0,75 mg.

Skladovanie: Skladovať mimo dosahu detí. Chrániť pred priamym slnečným žiarením. Skladujte v suchu, v uzatvorenom obale pri teplote od +5°C do +25°C.


Náhled etikety: B17 Amygdalin Forte 45+15tbl. 
 
 
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz