Amygdalin Forte B17, 45+15 tablet

Značka: Pharma Activ
269 Kč 240,18 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

 Doplněk stravy

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Amygdalin Forte B17, 45+15 tablet

CZ:

Doplněk stravy 

Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici. 

Dávkování: 1 tableta 1x denně před jídlem, po dobu 40 dní. Tableta se zapije dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy! Nepřesahovat doporučenou denní dávku! Nevhodné pro děti do 18 let, těhotné a kojící ženy, pro osoby s poruchami krvetvorby, hemofiliky, pro osoby s transplantovanými orgány a tkáněmi a pro ženy, které chtějí otěhotnět! Skladovat mimo dosah dětí!

Složení (v přepočtu na denní dávku – 1 tableta 300 mg): plnidlo (mikrokrystalická celulóza), vitamin B17 (17,5 mg Amygdalin 98%), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin).

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem. Skladujte v suchu, v uzavřeném obale při teplotě od +5°C do +25°C.

 


SK:
 
Výživový doplnok

Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu.

Dávkovanie: 1 tableta 1x denne pred jedlom, po dobu 40 dni. Tableta sa zapije dostatočným množstvom tekutiny.
 
Upozornenie: Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy! Nevhodné pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy, pre osoby s poruchami krvotvorby, hemofilikov, pre osoby s transplantovanými orgánmi a tkanivami a pre ženy, ktoré chcú otehotnieť! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Skladovať mimo dosahu detí!

Zloženie (v prepočte na dennú dávku – 1 tableta 300 mg): plnidlo (mikrokryštalická celulźa), vitamin B17 (17,5 mg Amygdalín 98%), protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín).

Skladovanie: Skladovať mimo dosahu detí. Chrániť pred priamym slnečným žiarením. Skladujte v suchu, v uzatvorenom obale pri teplote od +5°C do +25°C.


 
Etiketa k nahlédnutí: Amygdalin_forte_B17
 
 
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz