AloeVeraLife 3x 1000ml + LIPOZOMAL vit. C 15 sáčků

Akce
Značka: Pharma Activ
535 Kč –25 %
aloevera life 2plus1 komplet plus 15 lipoc mensi
535 Kč –25 % 401 Kč 358,04 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

 + NAVÍC LIPO C 15 sáčků

 Výhodný set AloeVeraLife kde dlouhodobé užívání je základním předpokladem podpory zažívání, imunity a krásné pokožky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AloeVeraLife 1000ml 2+1, 3 litry

CZ:

Doplněk stravy

Obsah balení: 3 x 1000ml

Produkt vyroben ze suroviny firmy ALOECORP
Součinnost 200 aktivních složek 
Šťáva z aloe obsahuje více než 200 aktivních látek, jako např.: polysacharid, acemannan (aloverose), aminokyseliny, enzymy, vitamíny, minerály a antioxidanty. Příroda je zvolila v dokonalém poměru, tak aby se navzájem doplňovaly ve svém působení a měly příznivý vliv na lidský organizmus.
 
Ceníte si přírodních, tradičních a ověřených způsobů péče o zdraví? Proto je AloeVeraLife výrobkem pro vás. Jedná se o 99,7% šťávu z aloe, která pomáhá správnému trávení, podporuje obranyschopnost organizmu a zdravý vzhled pokožky, kterou vyživuje zevnitř. Snoubí se v ní efektivnost s jemností působení. 

Naše šťáva z aloe je vyráběna z pečlivě vybíraných, nejčerstvějších, zcela dozrálých listů aloe. Metoda, jež je používána při jejím získávání zaručuje úplné zachování všech nejlepších vlastností čerstvě vylisované šťávy. Lisování životodárné šťávy pouze ze samotné vzácné dužiny a použití patentované metody dalšího zpracování garantuje uchování nejvyšších parametrů produktu - uchování všech unikátních bioaktivních vlastností čerstvé šťávy. 

Aloe - šťáva z aloe podporuje odolnost organizmu. Správné zažívání udržuje správnou funkci imunitního systému a napomáhá trávení a činnosti střev. Šťáva z aloe vylisovaná z dužiny může být užívána libovolně dlouho, vždy když to náš organizmus potřebuje. 

Složení: Šťava z aloe (Aloe barbadensis Miller) – 99,7 %, regulátor kyselosti: kyselina citrónová, konzervační látky: benzoan sodný, sorban draselný

Dávkování: 50 ml (5 polévkových lžic) denně, hodinu před jídlem. Před užitím rozřeďte vodou nebo ovocným džusem v poměru 1:1. Šťávu z aloe můžete užívat i neředěnou. Před použitím protřepat. Deklarovaného příznivého účinku dosáhnete při užívání 50 ml (5 lžic) šťávy denně.

Doporučená denní dávka (50 ml) obsahuje 49,85 ml čisté šťávy z aloe.

Charakteristika chutě a konzistence AloeVeraLife: produkt má vodovou konzistenci, barvy čiré až lehce žluté, chuť je charakteristicky kyselá jelikož produkt je stabilizován kyselinou citrónovou.

Upozornění: Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti.Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Výrobek je vhodný pro vegetariány a vegany. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Případná usazenina je přirozeného původu a nemá vliv na kvalitu výrobku.

Skladovaní: Těsně uzavřenou láhev uchovávejte na tmavém místě. Po otevření uchovávejte v chladu po dobu maximálně 1 měsíce. 


SK:

Výživový doplnok

Súčinnosť 200 aktívnych zložiek
Aloe obsahuje viac ako 200 aktívnych zložiek. Najdôležitejšie z nich sú polysacharidy s dlhým reťazcom, ktorých obsah v základnej surovine je dodávateľom zaručený dokladom analýzy a pohybuje sa nad 9%.
 
Naša šťava z aloe je vyrábaná zo starostlivo vybraných, najčerstvejších, úplne dozretých listov aloe. Metóda, ktorá je používaná pri jej získavaní zaručuje úplné zachovanie všetkých najlepších vlastností čerstvo vylisovanej šťavy. Lisovanie životodarnej šťavy iba zo samotnej vzácnej dužiny a použitie patentovanej metódy ďalšieho spracovania garantuje uchovanie najvyšších parametrov produktu - uchovanie všetkých unikátnych bioaktívnych vlastností čerstvej šťavy.

Aloe - šťava z aloe podporuje odolnosť organizmu. Správne zažívanie udržuje správnu funkciu imunitného systému a napomáha tráveniu a činnosti čriev. Šťava z aloe vylisovaná z dužiny môže byť používaná ľubovoľne dlho, vždy keď to náš organizmus potrebuje.

Zloženie: Šťava z aloe (Aloe vera) – 99,7 %, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, konzervačné látky: benzoán sodný, sorban draselný

Dávkovanie: 50 ml (5 polievkových lyžíc) denne, hodinu pred jedlom. Pred užitím rozrieďte vodou alebo ovocným džúsom v pomere 1: 1. Šťavu z aloe môžte užívať aj neriedenú. Pred použitím pretrepať. Deklarovaného priaznivého účinku dosiahnete pri užívaní 50 ml (5 lyžíc) šťavy denne.                     

Odporúčaná denná dávka (50 ml) obsahuje 49,85 ml čistej šťavy z aloe.

Charakteristika chute a konzistencie AloeVeraLife: produkt má vodovú konzistenciu, farby číre až ľahko žlté, chuť je charakteristicky kyslá nakoľko produkt je stabilizovaný kyselinou citrónovou.

Upozornenie: Nepresahovať odporúčanú dennú dávku. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy musia konzumáciu konzultovať s lekárom. Výrobok je vhodný pre vegetariánov a vegánov. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu. Prípadná usadenina je prirodzeného pôvodu a nemá vplyv na kvalitu výrobku.

Skladovanie: Tesne uzavretú fľašu uchovávajte na tmavom mieste. Po otvorení uchovávajte v chlade po dobu maximálne 1 mesiaca. 


Kvalita a certifikáty

•rozbor produktu certifikovanou laboratoří v Německu (PDF)

Naše společnost je držitelem ochranné známky ALOECORP.

Produkty vytváříme z nejkvalitněji suroviny, kterou lze vyrobit --- ACTIValoe® Aloe Vera Gel SD 200X

Produkty ACTIValoe® společnosti Aloecorp překračují standardy stanovené International Aloe Science Council’s (IASC) Certifikační program pro stanovení obsahu a čistoty. Naše produkty jsou bez GMO a pěstované bez použití pesticidů. Dehydrované produkty neobsahují konzervační látky.

Více na: http://www.aloecorp.com

Šťáva AloeLive 99,7% obsahuje tyto konzervační látky:benzoan sodný, sorban draselný spolu s regulátorem kyselosti kyselinou citronovou tvoří celkem 0,3% objemu, a to z jednoduchého důvodu: nejdůležitější složkou šťávy jsou kromě vitamínů, minerálů, aminokyselin a podobně polysacharidy s dlouhým řetězcem, což jsou kromě jiného nejsilnější imunostimulátory rostlinného původu. Ovšem jako takové jsou polysacharidy velmi náchylné k rozpadu na neúčinné jednoduché cukry, proto je k jejich zachování kromě velmi šetrné technologie zpracování opravdu nezbytné použití minimálního množství konzervačních látek. Pokud by nebyly tyto látky použity, polysacharidy se okamžitě rozpadají a účinek šťávy se rapidně snižuje, pokud vůbec nějaký zůstane.

Příkladem mohou být rozbory, které jsme si na vzorky různých šťáv nechali k porovnání udělat v akreditované nezávislé zkušební laboratoři Spectral Service AG v Kolině v Německu. Tyto rozbory naprosto jasně dokázaly, že při použití kyseliny citronové s dalšími kyselinami se množství polysacharidů snižuje o více než polovinu, přičemž celková koncentrace těchto kyselin je téměř 25% a pouze 75% tvoří šťáva z aloe při koncentraci polysacharidů v tomto množství ve výši pouhých 4,4%. Při použití samotné kyseliny citronové nebo zcela bez konzervantů již polysacharidy ve vzorcích nejsou detekovány vůbec, zato množství glukózy vzroste až na 37%.

Při použití čisté 100% šťávy z aloe zcela bez konzervantů, která je starší než 2 hodiny od zpracování, je šťáva s nulovým množstvím aktivních polysacharidů, tedy bez nejdůležitější účinné látky (v AloeLive 99,7% je certifikátem doloženo množství polysacharidů ve výši 9,45%) a je dost dobře možné, že tato šťáva začne kvasit. Pokud né, tak žačne kvasit hned po otevření.

Šťáva z Aloe má zcela přirozeně vodnatou konzistenci. Gelové konzistence se u šťáv z aloe dosahuje přidáním zahušťovadel (např. pektinu, xylitolu aj.). Rovněž chutí je šťáva z aloe pouze velmi jemně nakyslá až bezvýrazná, jakékoliv příchutě jsou dodávány navíc a nemají s přirozenou chutí nic společného. Žádná z těchto složek není v našem produktu přítomna, obsahuje pouze zcela nezbytně nutné množství konzervantů a regulátor kyselosti v celkovém množství 0,3%, zbylé množství 99,7% tvoří čistá šťáva z aloe.

Cílem naší společnosti je dodávat pouze a jenom kvalitní výrobky s minimálním množstvím konzervantů při zachování maximálního množství účinných látek.

VÝROBA:

Aloe šťáva je vyráběná metodou LTST, patentovaná metoda. Jde o metodu Qmatrix společnosti Aloecorp.

Produkt Aloe Šťáva je vyrobena pomocí lyofilitace dužiny, tak se docílí úplného zachovaní všech vitamínů, minerálů, polysacharidů, atd. Chuť produktu je lehce kyselá, je to dáno tím, že je stabilizována kyselinou citronovou.

Více na: https://aloecorp.com/products/production/

Podívejte se na proces zpracování aloe firmou Aloecorphttps://www.youtube.com/watch?v=4stC33srYcY


Náhled etikety: ALoeVeraLife 1000ml

Náhled krabice: AloeVeraLife 1000ml_krabice


BONUS NAVÍC:

Lipozomální prášek s vitamínem C, 15 sáčků á 5g

Doplněk stravy

Ve vodě rozpustné prášky jsou prášky, které se snadno rozpouštějí ve vodě. Toto je populární formulace kvůli snadnému použití, protože jsou dodávány jako předem odměřené sáčky. Lipozomální vitamin C přispívá k normální činnosti imunitního systému, nervového systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Kromě toho existuje více tvrzení EFSA o vitamínu C.

Lipozomální vitamín C má v porovnání s jinými formami vyšší vstřebatelnost. Je to dáno tím, že tekutý vitamín C je obalen fosfolipidovými bublinkami tzv. lipozomy. Lipozomální obal chrání vitamín C před degradací, umožňuje rychlejší a účinnější vstřebávání, stejně tak lepší přístup do nitra buněk. Vitamín C je nezbytný pro správný rozvoj a fungování organismu. Díky své tekuté formě je velmi dobře vstřebatelný. Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, současně přispívá k normální tvorbě kolagenu a chrupavek. Jako antioxidant podporuje imunitní systém a ochrání buňky před oxidativním stresem. Snižuje míru únavy a vyčerpání. Podporuje vstřebávání železa.

Dávkování: 1 sáček denně. Prášek nasypte do sklenice vody a promíchejte. Užívejte 1 sáček denně, nejlépe během jídla nebo po jídle. V denní dávce 1 sáček kyselina L-askorbová (vitamín C) 1000 mg 1250% referenční hodnota příjmu. Děti užívají ¼ obsahu sáčku denně.

Složení: Sladidlo: dextróza, fruktóza; vitamín C (kyselina L-askorbová); Plnidlo: maltodextrin; Stabilizátor: Xanthanová guma; Příchuť: Ananasové aroma; Emulgátor: Lecitin (slunečnice); Regulátor kyselosti: Kyselina citronová; Sladidlo: Extrakt stevia 95% (Steviové glykosidy ze stévie); Barvivo: Kurkumin; Konzervační látka: chlorid sodný.

Upozornění: Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem. Skladujte v suchu při teplotě 5 až 25°C

Hmotnost: 75g

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz