MAGNESIUM CHELÁT + B6 cps.60

Značka: Pharma Activ
179 Kč 159,82 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Hořčík v chelátové formě bisglycinátu má výbornou vstřebatelnost a biologickou dostupnost. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

MAGNESIUM CHELÁT + B6 kapslí 60

Doplněk stravy

Hořčík v chelátové formě bisglycinátu má výbornou vstřebatelnost a biologickou dostupnost. 

Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k psychické činnosti. Přispívá k elektrolytické rovnováze, k normálnímu energetickému metabolismu. Hořčík se podílí na procesu dělení buněk, přispívá k normální syntéze bílkovin, činnosti svalů. Hořčík přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů.

Vitamín B6 díky kterému se hořčík v těle rychleji doplní podporuje správnou činnost nervové soustavy a snižuje míru únavy a vyčerpání.

Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Složení: bisglycinát hořečnatý (hořčík), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), kalibrační látka (maltodextrin roket), želatinový obal kapsle.

Dávkování: 1 kapsle 3x denně. Zapít dostatečným množstvím vody. V denní dávce (3 kapsle): bisglycinát hořečnatý (hořčík) 375mg 100%*, pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6) 1,4mg 100%*, %*referenční hodnoty příjmu

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po konzultaci s lékařem. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu.

Skladování: Skladujte mimo dosah dětí. Chraňte před vlhkostí a přímým slunečním světlem. Skladujte v suchu, v uzavřeném obale při teplotě od 5 do 25°C.


SK:

Výživový doplnok

Horčík v chelátovej forme bisglycinátu má výbornú vstrebateľnosť a biologickú dostupnosť.

Horčík prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a psychickej rovnováhe. Prispieva k elektrolytickej rovnováhe, k normálnemu energetickému metabolizmu. Horčík sa podieľa na procese delenia buniek, prispieva k normálnej syntéze bielkovín, činnosti svalov. Horčík prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí a zubov.

Vitamín B6 vďaka ktorému sa horčík v tele rýchlejšie doplní podporuje správnu činnosť nervovej sústavy a znižuje mieru únavy a vyčerpania.

 Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu.

Zloženie: bisglycinát horečnatý (horčík), protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), kalibračná látka (maltodextrín roket), želatinový obal kapsule.

Dávkovanie: 1 kapsula 3x denne. Zapiť dostatočným množstvom vody. V dennej dávke (3 kapsule): bisglycinát horečnatý (horčík) 375mg 100%*, pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6) 1,4mg 100%, *denný referenčný príjem látok

Upozornenie: Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy musia konzumáciu konzultovať s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedenú v zložení produktu.

Skladovanie: Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte před vlhkosťou a priamym slnečným svetlom. Skladujte v suchu, v uzavretom obale pri teplote od 5 do 25°C.


Náhled etikety: magnesium_chelat 60kapsli

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz