Omega 3 IQ Activ Vitamín E a D3 tob.100

Novinka
Značka: Pharma Activ
198 Kč 176,79 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

doplněk stravy

SRDCE - CÉVY - MOZEK

Detailní informace

Detailní popis produktu

Omega 3 IQ Activ Vitamín E a D3

CZ:

Obsah balení: 100 tobolek

Doplněk stravy

Omega 3 IQ obsahuje rybí olej, který je bohatým zdrojem nenasycených omega-3 mastných kyselin pro zdravé srdce* i činnost mozku**, pomáhá udržovat normální funkci zraku**. Přípravek vyniká čistotou a vysokou koncentrací žádoucích EPA a DHA v poměru k ostatním látkám obsaženým v rybím oleji. Proto, na rozdíl od běžných zdrojů omega-3, postačuje nižší dávkování pro dosažení žádoucího účinku. Přírodní forma vitamínu E ve formě D-alfa-tokoferolu pomáhá zachovat kvalitu a čerstvost oleje po dlouhou dobu, a navíc pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem. Vitamin D3 pro podporu imunity a pevné kosti. Tobolky bez obsahu želatiny se snadno polykají.

* Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně. ** Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně.

Dávkování: 2 tobolky 1x denně. Pro lepší strávení užívejte vždy s jídlem nebo bezprostředně po jídle, kdy dochází ke zvýšenému vylučování žluči, a tedy i lepšímu strávení oleje. Denní dávka obsahuje: omega-3 EPA 380mg**, omega-3 DHA 280mg**, vitamin E 10mg 84 %*, vitamin D3 0,020mg 800I.U. 400 %*.
* Referenční hodnota příjmu, ** Referenční hodnota příjmu není stanovená
 
Složení: Rybí olej s obsahem (EPA – kyselina eikosapentaenová a DHA – kyselina dokosahexaenová, 40/30), tobolka (hydroxypropyl-škrob), natural D-alfa-tokoferol (vitamín E), zahušťovadlo (karagenan, glycerol), voda, cholekalciferol olej (vitamín D3).
 

Upozornění: Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Vhodné pro vegetariany a vegany.

 Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem. Skladujte v suchu, v uzavřeném obale při teplotě od 5 do 25°C.
SK:
 
Obsah balenie: 100 kapsúl
 
Výživový doplnok
 
Omega 3 IQ obsahuje rybí olej, ktorý je bohatým zdrojom nenasýtených omega-3 mastných kyselín pre zdravé srdce* aj činnosť mozgu**, pomáha udržiavať normálnu funkciu zraku**. Prípravok vyniká čistotou a vysokou koncentráciou žiaducich EPA a DHA v pomere k ostatným látkam obsiahnutým v rybom oleji. Preto, na rozdiel od bežných zdrojov omega-3, postačuje nižšie dávkovanie na dosiahnutie žiaduceho účinku. Prírodná forma vitamínu E vo forme D-alfa-tokoferolu pomáha zachovať kvalitu a čerstvosť oleja po dlhú dobu, a navyše pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Vitamín D3 na podporu imunity a pevnej kosti. Kapsuly bez obsahu želatíny sa ľahko prehĺtajú.
 
* Priaznivý účinok sa dosiahne pri prívode 250 mg EPA a DHA denne. ** Priaznivý účinok sa dosiahne pri prívode 250 mg DHA denne.
 

Dávkovanie: 2 kapsuly 1x denne. Pre lepšie strávenie užívajte vždy s jedlom alebo bezprostredne po jedle, kedy dochádza k zvýšenému vylučovaniu žlče, a teda aj lepšiemu stráveniu oleja. Denná dávka obsahuje: omega-3 EPA 380mg**, omega-3 DHA 280mg**, vitamín E 10mg 84%*, vitamín D3 0,020mg 800I.U. 400 %*. * Referenčná hodnota príjmu, ** Referenčná hodnota príjmu nie je stanovena.

Zloženie: Rybí olej s obsahom (EPA – kyselina eikosapentaénová a DHA – kyselina dokosahexaenová, 40/30), kapsula (hydroxypropyl-škrob), natural D-alfa-tokoferol (vitamín E), zahusťovadlo (karagenan, glycerol), voda, olej (vitamín D3).

Upozornenie: Nie je určené deťom do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy užívajú po dohode s lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu. Vhodné pre vegetarianov a vegánov.

Skladovanie: Ukladajte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Skladujte v suchu, v uzavretom obale pri teplote od 5 do 25°C


 
ETIKETA k nahlédnutí: omega3_activ_E_D3
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz