Zinek CHELÁT 25mg 60 kapslí

Značka: Pharma Activ
159 Kč 141,96 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Zinek v chelátové formě bisglycinátu má výbornou vstřebatelnost a biologickou dostupnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zinek CHELÁT 25mg 60 kapslí

CZ:

Doplněk stravy

Zinek v chelátové formě bisglycinátu má výbornou vstřebatelnost a biologickou dostupnost.

Zinek přispívá k normální funkci imunitního systému a zraku. Normálnímu stavu vlasů, nehtů, pokožky, kostí. Přispívá k normálnímu metabolismu kyselin, zásad, sacharidů. Přispívá k normální plodnosti reprodukci, chrání buňky před oxidativním stresem, syntéze DNA.

Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Složení: bisglycinát zinečnatý (zinek), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), kalibrační látka (maltodextrin roket) želatinový obal kapsle.

Dávkování: 1 kapsle 3x denně. Zapijte dostatečným množstvím vody. Denní dávka 3 kapsle obsahuje bisglycinát zinečnatý (zinek) 25mg 250% referenční hodnoty příjmu.

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy užívají po konzultaci s lékařem. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. 

Skladování: Skladujte mimo dosah dětí. Chraňte před vlhkostí a přímým slunečním světlem. Skladujte v suchu, v uzavřeném obale při teplotě od 5 do 25°C.


SK:

ZINOK Chelát 25mg 60 kapsúl

Zinok v chelátovej forme bisglycinátu má výbornú vstrebateľnosť a biologickú dostupnosť. Zinok prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a zraku. Normálnemu stavu vlasov, nechtov, pokožky, kostí. Prispieva k normálnemu metabolizmu kyselín, zásad, sacharidov. Prispieva k normálnej plodnosti reprodukciu, chráni bunky pred oxidatívnym stresom, syntéze DNA.

Nezabudnite, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu.

Zloženie: bisglycinát zinočnatý (zinok), protispekavá látka (horečnaté soli mastných kyselín), kalibračná látka (maltodextrín rokiet) želatínový obal kapsule.

Dávkovanie: 1 kapsula 3x denne. Zapite dostatočným množstvom vody. Denná dávka 3 kapsule obsahuje bisglycinát zinočnatý (zinok) 25mg 250% referenčnej hodnoty príjmu.

Upozornenie: Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nepresahovať odporúčanú dennú dávku. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy užívajú po konzultácii s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu.

Skladovanie: Skladujte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným svetlom. Skladujte v suchu, v uzavretom obale pri teplote od 5 do 25 °C.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz