LIPOZOMAL Vitamín C 1000mg GOLD 250ml 1+1

Akce 1+1
Značka: Pharma Activ
499 Kč 445,54 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Nová šarže

Vitamín C je nezbytný pro správný rozvoj a fungování organismu. Díky své tekuté formě je velmi dobře vstřebatelný.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

LIPOZOMAL Vitamín C 1000mg GOLD 250ml 1+1

CZ:

doplněk stravy
Lipozomální vitamín C má v porovnání s jinými formami vyšší vstřebatelnost. Je to dáno tím, že tekutý vitamín C je obalen fosfolipidovými bublinkami tzv. lipozomy. Lipozomální obal chrání vitamín C před degradací, umožňuje rychlejší a účinnější vstřebávání, stejně tak lepší přístup do nitra buněk. Vitamín C je nezbytný pro správný rozvoj a fungování organismu. Díky své tekuté formě je velmi dobře vstřebatelný. Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, současně přispívá k normální tvorbě kolagenu a chrupavek.
Jako antioxidant podporuje imunitní systém a ochrání buňky před oxidativním stresem. Snižuje míru únavy a vyčerpání. Podporuje vstřebávání železa.

Dávkování: 10 ml denně. Netřepat. Doporučujeme rozředit ve 200 ml vody. Případná usazenina je přirozeného původu a nemá vliv na kvalitu výrobku.

V denní dávce 10 ml: kyselina L-askorbová (vitamín C) 1000 mg 1250% referenční hodnota příjmu 

Složení: nosič (sorbitolový sirup), voda, Lipozomální Vitamin Liposovit-C TM ((kyselina L-askorbová (vitamin C), plnidlo (maltodextrin), nosič (glycerol), emulgátor (slunečnicový lecitin)), pomerančové aroma, konzervační látky (benzoan sodný, sorban draselný), barvivo (beta karoten).

Upozornění: PŘED OTEVŘENÍM NETŘEPAT S PRODUKTEM, V OPAČNÉM PŘÍPADĚ DOJDE K VYPĚNĚNÍ PRODUKTU. Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem. Skladujte v suchu, po otevření uchovávejte v chladničce po dobu maximálně 1 měsíce.


SK:

Výživový doplnok

Dávkovanie:10 ml denne. Netrepať. Odporúčame rozriediť vo 200ml vody. Prípadná usadenina je prirodzeného pôvodu a nemá vplyv na kvalitu výrobku. V dennej dávke 10ml: kyselina L-askorbová (Vitamín C) 1000mg 1250% denný referenčný príjem látok.

Zloženie: nosič (sorbitolový sirup), voda, Lipozomálny Vitamin Liposovit-C TM ((kyselina L-askorbová (vitamin C), plnidlo (maltodextrín), nosič (glycerol), emulgátor (slunečnicový lecitín)), pomarančová aróma, konzervačné látky (benzoan sodný, sorban draselný), farbivo (beta karotén).

Upozornenie: PRED OTVORENÍM NETREPAŤ S PRODUKTOM, V OPAČNOM PRÍPADE DÔJDE K VYPENENIU PRODUKTU. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy musia konzumáciu konzultovať s lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedenú v zložení produktu.

Skladovanie: Ukladajte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Skladujte v suchu, po otvorení uchovávajte v chladničke po dobu maximálne 1 mesiaca.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz