LIPOZOMAL K2 MK7 + D3 FORTE tob.60

Značka: Pharma Activ
289 Kč 258,04 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

Lipozomální vitamín D3 má v porovnání s jinými formami vyšší vstřebatelnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LIPOZOMAL K2 MK7 + D3 FORTE 60 tob.

Doplněk stravy

Lipozomální vitamín D3 má v porovnání s jinými formami vyšší vstřebatelnost. Je to dáno tím, že vitamín D3 je obalen fosfolipidovými bublinkami tzv. lipozomy.
Lipozomální obal chrání vitamín D3 před degradací, umožňuje rychlejší a účinnější vstřebávání, stejně tak lepší přístup do nitra buněk. Vitamin D3 (cholekalciferol) přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu. Vitamin D přispívá k normální hladině vápníku v krvi a normálního stavu kostí, k udržení normální
činnosti svalů, stavu zubů, podporuje funkci imunitního systému a podílí se na procesu dělení buněk. Vitamin K2 (menachinon) přispívá k normální srážlivosti
krve a udržení normálního stavu kostí.


Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem. Skladujte v suchu, v uzavřeném obale při teplotě od +5°C do +25°C.

Dávkování: 1 tobolka 1x denně. Denní dávka Menachinon (Vitamín K2 MK-7) 0,1mg 133%*, Cholekalciferol (Vitamín D3) 0,025mg (1000 I.U.)/ 500%* *% referenční hodnota příjmu.


Složení: plnidlo (mikrokrystalická celulóza), Lipozomální Vitamin D3 Liposovit-D3TM (cholekalciferol), Vitamin K2 MK-7 (menachinon), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), tobolka HPMC (hydroxypropylmethyl celuloza).


Upozornění: Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu.


SK:

LIPOZOMAL K2 MK7 + D3 FORTE 60 kapsúl

Lipozomálny vitamín D3 má v porovnaní s inými formami vyššiu vstrebateľnosť. Je to dané tým, že vitamín D3 je obalený fosfolipidovými bublinkami tzv. lipozómami.

Lipozomálny obal chráni vitamín D3 pred degradáciou, umožňuje rýchlejšie a účinnejšie vstrebávanie, rovnako tak lepší prístup do vnútra buniek.

Vitamín D3 (cholekalciferol) prispieva k normálnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu. Vitamín D prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi a normálneho stavu kostí, k udržaniu normálnej činnosti svalov, stavu zubov, podporuje funkciu imunitného systému a podieľa sa na procese delenia buniek. Vitamín K2 (menachinón) prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi a udržanie normálneho stavu kostí.


Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu.

Skladovanie: Ukladajte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Skladujte v suchu, v uzavretom obale pri teplote od + 5°C do + 25°C.

Dávkovanie: 1 tobolka 1x denne. Denná dávka Menachinón (Vitamín K2 MK-7) 0,1 mg 133%*, Cholekalciferol (Vitamín D3) 0,025
mg (1000 I.U.)/ 500%* % denný referenčný príjem látok.


Zloženie: plnidlo (mikrokryštalická celulóza), Lipozomálny Vitamin D3 Liposovit-D3TM (cholekalciferol), Vitamin K2 MK-7 (menachinon), protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselin), tobolka HPMC (hydroxypropylmethyl celuloza).

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Tehotnéa dojčiace ženy musia konzumáciu konzultovať s lekárom. Odporúčaná denná
dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok
uvedenú v zložení produktu.


Náhled etikety: vitamin_k2mk7_d3_lipozomal_

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz