FAT BURNER 90 kapslí

Značka: Pharma Activ
266 Kč 237,50 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

Doplněk stravy

Detailní informace

Detailní popis produktu

FAT BURNER 90 kapslí

CZ:

Doplněk stravy

Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Camelia sinensis, Green tea, Čajovník čínský, Zelený čaj podporuje vylučovaní vody z těla, přispívá ke snížení chuti k jídlu. Přispívá metabolismu lipidů, oxidaci tuků.

Hořký pomeranč prospěšně ovlivňuje metabolismus lipidů a tím podporuje proces hubnutí.

Piper nigrum FRUIT/Pepř černý PLOD podporuje proces trávení takto ovlivňuje tělesnou hmotnost.

Dávkování: 3x denně 1 tobolka, nejlépe před sportovním výkonem. Zapít dostatečným množstvím vody.

V denní dávce 3 tobolky: Zelený čaj, extrakt 300mg, Citrus auratinum (hořký pomeranč, z kůry plodů, obsah hesperidinu 60%, obsah synefrinu 10mg) 300mg, Kofein 200mg, , L-Karnitin 100mg, Pepřový extrakt 15mg, L-Phenylalanin 15mg, Zelená káva, extrakt 10mg.

Hmotnost: 55,8g

Složení: plnidlo (maltodextrin), obal kapsle (želatina), extrakt zeleného čaje(cameliia sinensis, z listů, 95% polyfenolů), citrus auratinum (hořký pomeranč, z kůry plodů, obsah hesperidinu 60%,obsah synefrinu 10mg), kofein, L-karnitin tartrát, pepřový extrakt (Piper nigrum, z plodů,25:1, 95% piperinu), L-phenylalanin, extrakt zelené kávy (green coffe, z plodů, 50% kyseliny chlorogenové), protispékavé látky(fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý)

Upozornění:  Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu.

Skladování: Skladujte mimo dosah dětí. Chraňte před vlhkostí a přímým slunečním světlem při teplotě do 25°C. 


SK:

Výživový doplnok

Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu.

Camelia sinensis, Green tea, Čajovník čínsky, Zelený čaj podporuje vylučovanie vody z tela, prispieva k zníženiu chuti do jedla. Prispieva metabolizmu lipidov, oxidácii tukov.

Horký pomaranč prospešne ovplyvňuje metabolizmus lipidov a tým podporuje proces chudnutia.

Piper nigrum FRUIT/ Korenie čierny PLOD podporuje proces trávenia takto ovplyvňuje telesnú hmotnosť.

Dávkovanie: 3x denne 1 kapsula, najlepšie pred športovým výkonom. Zapiť dostatočným množstvom vody.

V dennej dávke 3 kapsuly: Zelený čaj, extrakt 300 mg, citrus auratinum (horký pomaranč, z kôry plodov, obsah hesperidínu 60%, obsah synefrínu 10mg) 300mg, Kofein 200 mg, L-Karnitin 100 mg, korenistý extrakt 15 mg, L-Phenylalanin 15 mg, Zelená káva, extrakt 10 mg.

Zloženie: plnidlo (maltodextrín), obal kapsule (želatína), extrakt zeleného čaju(cameliia sinensis, z listov, 95% polyfenolov), citrus auratinum (horký pomaranč, z kôry plodov, obsah hesperidínu 60%, obsah synefrinu 10mg), kofein, L-karnitin tartrát, korenistý extrakt (Piper nigrum, z plodov,25:1, 95% piperinu), L-phenylalanin, extrakt zelenej kávy (green coffea, z plodov, 50% kyseliny chlorogenové), protihrudkujúce látky(fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý)

Upozornenie: Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.  Nie je určené pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy musia konzumáciu konzultovať s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedenú v zložení produktu.

Skladovanie: Ukladajte mimo dosahu detí. Chrániť pred priamym slnečným žiarením. Skladujte v suchu, v uzatvorenom obale pri teplote od +5°C do +25°C.


 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz