Železo CHELÁT 60 tobolek +LIPOZOMAL vit. C 15 sáčků

Akce + něco navíc
Značka: Pharma Activ
189 Kč 168,75 Kč bez DPH
Možnosti doručení

Akční balení bisglycinátu železa 60tob a 15ks lipozomálních sáčku obsahujících Vitamín C 1000mg rozpustných ve vodě, který podporuje vstřebávání železa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Železo CHELÁT 60 tobolek

CZ:

Doplněk stravy

Železo v chelátové formě bisglycinátu má výbornou vstřebatelnost a biologickou dostupnost.

Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, přenosu kyslíku v těle, energetickému metabolismu. Železo spolu s vitamínem C a B12 přispívají k normální funkci imunitního systému, snížení míry únavy a vyčerpání, navíc vitamin C zvyšuje vstřebávání železa.

Složení: plnidlo (mikrokrystalická celulóza), kyselina L-askorbová (vitamin C), bisglycinát železnatý (železo), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), želatinová tobolka, kyselina listová, kyanokobalamin (vitamin B12).

Dávkování: 1 tobolka 1x denně. Zapijte dostatečným množstvím vody. 

Denní dávka 1 tobolka obsahuje: železo 20mg 142,8%*, vitamín C 150mg 187,5%*, kyselina listová 0,2mg 100%*, vitamin B12 0,2mg 8000%*;*referenční hodnota příjmu.

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy užívají po konzultaci s lékařem. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu.

Skladování: Skladujte mimo dosah malých dětí. Chraňte před vlhkostí a přímým slunečním světlem. Skladujte v suchu, v uzavřeném obale při teplotě od 5 do 25°C.


SK:

Výživový doplnok

Železo v chelátovej forme bisglycinátu má výbornú vstrebateľnosť a biologickú dostupnosť.

Železo prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu, prenosu kyslíka v tele, energetickému metabolizmu. Železo spolu s viatmínom C a B12 prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému, zníženiu miery únavy a vyčerpaniu, navyše vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa.

Zloženie: plnidlo (mikrokryštalická celulóza), kyselina L-askorbová (vitamín C), bisglycinát železnatý (železo), protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín), želetínová tobolka, kyselina listová, kyanokobalamín (vitamín B12).

Dávkovanie: 1 tobolka 1x denne. Zapiť dostatočným množstvom vody. Denna dávka 1 tobolka obsahuje: železo 20mg 142,8%*, vitamín C 150mg 187,5%*, kyselina listová 0,2mg 100%*, vitamín B12 0,2mg 8000%*;*denný referenčný príjem látok

Upozornenie: Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy musia konzumáciu konzultovať s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedenú v zložení produktu.

Skladovanie: Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte před vlhkosťou a priamym slnečným svetlom. Skladujte v suchu, v uzavretom obale pri teplote  od 5 do 25 °C.


Náhled etikety: zelezo_chelat_60tobolek


BONUS NAVÍC:

Lipozomální prášek s vitamínem C, 15 sáčků á 5g

Doplněk stravy

Ve vodě rozpustné prášky jsou prášky, které se snadno rozpouštějí ve vodě. Toto je populární formulace kvůli snadnému použití, protože jsou dodávány jako předem odměřené sáčky. Lipozomální vitamin C přispívá k normální činnosti imunitního systému, nervového systému a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Kromě toho existuje více tvrzení EFSA o vitamínu C.

Lipozomální vitamín C má v porovnání s jinými formami vyšší vstřebatelnost. Je to dáno tím, že tekutý vitamín C je obalen fosfolipidovými bublinkami tzv. lipozomy. Lipozomální obal chrání vitamín C před degradací, umožňuje rychlejší a účinnější vstřebávání, stejně tak lepší přístup do nitra buněk. Vitamín C je nezbytný pro správný rozvoj a fungování organismu. Díky své tekuté formě je velmi dobře vstřebatelný. Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, současně přispívá k normální tvorbě kolagenu a chrupavek. Jako antioxidant podporuje imunitní systém a ochrání buňky před oxidativním stresem. Snižuje míru únavy a vyčerpání. Podporuje vstřebávání železa.

Dávkování: 1 sáček denně. Prášek nasypte do sklenice vody a promíchejte. Užívejte 1 sáček denně, nejlépe během jídla nebo po jídle. V denní dávce 1 sáček kyselina L-askorbová (vitamín C) 1000 mg 1250% referenční hodnota příjmu. Děti užívají ¼ obsahu sáčku denně.

Složení: Sladidlo: dextróza, fruktóza; vitamín C (kyselina L-askorbová); Plnidlo: maltodextrin; Stabilizátor: Xanthanová guma; Příchuť: Ananasové aroma; Emulgátor: Lecitin (slunečnice); Regulátor kyselosti: Kyselina citronová; Sladidlo: Extrakt stevia 95% (Steviové glykosidy ze stévie); Barvivo: Kurkumin; Konzervační látka: chlorid sodný.

Upozornění: Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem. Skladujte v suchu při teplotě 5 až 25°C

Hmotnost: 75g

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz