Kudzu, 60 kapslí

Značka: Pharma Activ
299 Kč 266,96 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024
Možnosti doručení

Doplněk stravy tradiční čínské medicíny, ověřený staletími.

 

 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

KUDZU 60 kapslí

CZ:

Doplněk stravy Kudzu je preparát, který pochází z čínské tradiční medicíny a je znám již po staletí. Preparát obsahuje práškový kořen rostliny kudzu (Pueraria lobata) obohacený o extrakt z jejího kořene. 

Nezapomínejte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují správnou funkci organismu a zachování dobré kondice.

Složení: práškový kořen rostliny kudzu (Pueraria lobata), výtažek z kořene rostliny kudzu (Pueraria lobata), obal kapsle (želatina), protispékavá látka(hořečnaté soli mastných kyselin)

Denní dávka (2 kapsle) obsahuje: 690 mg práškového kořene kudzu, 300 mg výtažku kořene kudzu, v tom 120 mg rostlinných izoflavonů.
 
Dávkování: Dospělí: 1 kapsle 1 až 2 krát denně během jídla, zapít sklenicí vody.
 
Upozornění: Produkt je určen dospělým. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy.
 
Skladování: Skladujte mimo dosah dětí. Chraňte před vlhkostí a přímým slunečním světlem.

SK:
 

Výživový doplnok Kudzu je preparát, ktorý pochádza z čínskej tradičnej medicíny a je známy už po stáročia. Preparát obsahuje práškový koreň rastliny kudzu (Pueraria lobata) obohatený o extrakt z jej koreňa.

Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadnu funkciu organizmu a uchovanie dobrej kondície.

Zložení: práškový koreň rastliny kudzu (Pueraria lobata), výťažok z koreňa rastliny kudzu (Pueraria lobata), obal kapsule (želatína), protihrudkujúca látka(horečnaté soli mastných kyselín)
 
Denná dávka (2 kapsule) obsahuje: 690 mg práškového koreňa kudzu, 300 mg výťažku koreňa  kudzu, v tom 120 mg rastlinných izoflavonov.
 
Dávkovanie: 1 kapsula 1 až 2 razy denne počas jedla, zapiť pohárom vody.
 
Upozornenie: Produkt je určený dospelým. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedenú v zložení produktu.
Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.
 
Skladovanie: Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným svetlom.

Náhled etiklety: Kudzu 60 kapslí
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz