Rouška ústenka MEDICAL 3-vrst. jedn.CHLAPECKÁ 10ks

23 Kč 19,01 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Rouška 3-vrstvá jednorázová s gumičkou, modrá

baleno po 10 kusech

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ústenka/rouška KIDS jednorázová pro chlapce 10ks, 3-vrstvá s gumičkou. Certifikat CE, EN 14683:2019

Obsah balení: 10 kusů

Barva: modrá

Doporučuje se užívat obličejovou ústenku v případě:
1. Pečujete-li nebo máte kontakt s pacienty nebo osobami s příznaky respiračních infekcí
2. jste-li návštěvníkem zdravotnických zařízení, např. nemocnice, ambulance apod.
3. navštěvujete-li přeplněná a špatně větraná místa
4. pracujete-li v prašném, znečištěném prostředí
5. pracujete-li v lékárně
6. v průběhu chřipkové sezóny
7. jste-li alergičtí na prach, pyl
 
Název: Medizer Kids jednorázová rouška pro chlapce, Model: Earband. Výrobek je zdravotnickým prostředkem třídy I. dle EN14683:2019 TYPE IIR. Velikost: 14,5x9,5 cm
 

ČTĚTE NÁVOD K POUŽITÍ:  Rouška se užívá nasazením na obličej.  Nasazení musí být provedeno tak, aby rouška zcela zakrývala nos a ústa uživatele. Nasazování se provede pomocí gumiček. Pomocí ukazováčku a prostředního prstu zatlačte nosní sponu, roztáhněte masku dolů ke spodní čelisti. Těsnost roušky a tím i možná propustnost po jejím obvodu je závislá na způsobu nošení roušky a výrobce ji nezaručuje. Vyvarujte se dotyku na plochu roušky a pro manipulaci s ní využívejte pouze úchyty. Roušku z obličeje sundávejte opět za gumičky, nedotýkejte se její plochy. Před i po manipulaci s rouškou si umyjte ruce mýdlem a vodou, případně desinfekčním prostředkem. Používat se zvýšenou opatrností v případě kardiopulmonální dysfunkce.

Podmínky skladování: Produkt musí být skladován v místnosti při teplotách -20 až +38°C a relativní vlhkostí nejvýše 80%, dobrým větráním, bez korozivních plynů, protipožárním, vlhkostním, krysotěsným a hmyzem odolným zařízením a doba skladování musí být v souladu s platností produktu.

Upozornění: Před použitím zkontrolujte, zda obal a maska nejsou poškozeny. Pokud je poškozen, nepoužívejte jej. Roušku použijte co nejdříve po otevření obalu. Doba nošení by neměla přesáhnout 4 hodiny. Nelze prát. Pokud jsou ve styku roušky vousy uživatele, bude docházet k netěsnostem. Nepoužívat v prostředí kde je snížené procento množství kyslíku, nepoužívejte ve výbušném prostředí. Nevhodné pro děti do 3 let! Děti mezi 3 až 12 lety by měly být při nošení pod dohledem.

Aplikace: osobní ochrana, na jedno použití

Balení: Prodáváno v neděliteném balení /uzavřeném obale/, ve kterém je obsaženo 10 ks roušek/ústenek. Toto balení je vhodné k přepravě. Přepravovat a uchovávat o originálním balení. 

Materiál: 70% netkaná textilie, 30% melt-blown filtern layer

Číslo šarže: uvedeno na obale, Datum výroby: uvedeno na obale, Datum expirace: uvedeno na obale

Výrobce: PRİZMANET MEDİKAL SAN. TİC. İTH. İHR. LTD. ŞTİ., Yahya Kemal Mah, Okul Cad. No:13/15, 34410 Kâğıthane/İstanbul, Turecko

EU Dovozce: Medical Protect s.r.o., Fanderlíkova 602/44, 616 00 Brno, Czech republic

Zboží z hygienických důvodů není možné vrátit!

Prohlášení o shodě, CE Certifikat na www.mamrousky.cz

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz