Rouška ústenka MEDICAL 3-vrst. jedn.CHLAPECKÁ 10ks

Akce
90 Kč –17 %
KIDS jednorázová rouška pro chlapce
90 Kč –17 % 75 Kč 61,98 Kč bez DPH
Skladem

Rouška 3-vrstvá jednorázová s gumičkou, modrá

baleno po 10 kusech

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ústenka/rouška KIDS jednorázová pro chlapce 10ks, 3-vrstvá s gumičkou. Certifikat CE, EN 14683:2019

Obsah balení: 10 kusů

Barva: modrá

Doporučuje se užívat obličejovou ústenku v případě:
1. Pečujete-li nebo máte kontakt s pacienty nebo osobami s příznaky respiračních infekcí
2. jste-li návštěvníkem zdravotnických zařízení, např. nemocnice, ambulance apod.
3. navštěvujete-li přeplněná a špatně větraná místa
4. pracujete-li v prašném, znečištěném prostředí
5. pracujete-li v lékárně
6. v průběhu chřipkové sezóny
7. jste-li alergičtí na prach, pyl
 
Název: Medizer Kids jednorázová rouška pro chlapce, Model: Earband. Výrobek je zdravotnickým prostředkem třídy I. dle EN14683:2019 TYPE IIR. Velikost: 14,5x9,5 cm
 

ČTĚTE NÁVOD K POUŽITÍ:  Rouška se užívá nasazením na obličej.  Nasazení musí být provedeno tak, aby rouška zcela zakrývala nos a ústa uživatele. Nasazování se provede pomocí gumiček. Pomocí ukazováčku a prostředního prstu zatlačte nosní sponu, roztáhněte masku dolů ke spodní čelisti. Těsnost roušky a tím i možná propustnost po jejím obvodu je závislá na způsobu nošení roušky a výrobce ji nezaručuje. Vyvarujte se dotyku na plochu roušky a pro manipulaci s ní využívejte pouze úchyty. Roušku z obličeje sundávejte opět za gumičky, nedotýkejte se její plochy. Před i po manipulaci s rouškou si umyjte ruce mýdlem a vodou, případně desinfekčním prostředkem. Používat se zvýšenou opatrností v případě kardiopulmonální dysfunkce.

Podmínky skladování: Produkt musí být skladován v místnosti při teplotách -20 až +38°C a relativní vlhkostí nejvýše 80%, dobrým větráním, bez korozivních plynů, protipožárním, vlhkostním, krysotěsným a hmyzem odolným zařízením a doba skladování musí být v souladu s platností produktu.

Upozornění: Před použitím zkontrolujte, zda obal a maska nejsou poškozeny. Pokud je poškozen, nepoužívejte jej. Roušku použijte co nejdříve po otevření obalu. Doba nošení by neměla přesáhnout 4 hodiny. Nelze prát. Pokud jsou ve styku roušky vousy uživatele, bude docházet k netěsnostem. Nepoužívat v prostředí kde je snížené procento množství kyslíku, nepoužívejte ve výbušném prostředí. Nevhodné pro děti do 3 let! Děti mezi 3 až 12 lety by měly být při nošení pod dohledem.

Aplikace: osobní ochrana, na jedno použití

Balení: Prodáváno v neděliteném balení /uzavřeném obale/, ve kterém je obsaženo 10 ks roušek/ústenek. Toto balení je vhodné k přepravě. Přepravovat a uchovávat o originálním balení. 

Materiál: 70% netkaná textilie, 30% melt-blown filtern layer

Číslo šarže: uvedeno na obale, Datum výroby: uvedeno na obale, Datum expirace: uvedeno na obale

Výrobce: PRİZMANET MEDİKAL SAN. TİC. İTH. İHR. LTD. ŞTİ., Yahya Kemal Mah, Okul Cad. No:13/15, 34410 Kâğıthane/İstanbul, Turecko

EU Dovozce: Medical Protect s.r.o., Fanderlíkova 602/44, 616 00 Brno, Czech republic

Zboží z hygienických důvodů není možné vrátit!

Prohlášení o shodě, CE Certifikat na www.mamrousky.cz

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení