CRANVITA brusinky kopřiva D-manósa 250ml

Akce
Značka: Pharma Activ
225 Kč 200,89 Kč bez DPH
Možnosti doručení

Podporuje správnou funkci močového ústrojí*

Detailní informace

Detailní popis produktu

CRANVITA brusinky kopřiva D-manósa 250ml

CZ:

Obsah balení: 250ml

Doplněk stravy

Podporuje správnou funkci močového ústrojí. 

CRANVITA je doplňkem stravy, který obsahuje šťávu z brusinek s přidáním výtažku z kopřivy. Šťáva je získávaná ze speciálně vybíraných plodů brusinky velkoplodé (Vaccinium macrocarpon). Přidaný výtažek z listů kopřivy dvoudomé (Urtica dioica L.)* má příznivý vliv na správnou funkci ledvin a vylučování. 

Složení (Obsah v denní dávce 25 ml): rozpouštědlo, sladidlo (invertní sirup (D-glukóza 42%, D-fruktóza 42%, sacharóza 8%)), rozpouštědlo (čištěná voda), brusinkový extrakt (z plodu brusinky velkoplodé Vaccinium macrocarpon) 360mg** (odpovídá 36 mg PAC***), D-manósa 250mg**, Kopřiva dvoudomá (Urtica dioica L.) 250mg**, regulátor kyselosti (kyselina citronová), konzervanty (benzoát sodný, sorban draselný).
** Denní doporučená dávky není stanovena
***PAC - proanthokyanidiny

Dávkování:
Dospělí: 25 ml (2 lžíce) denně.
Děti od 3 let: 15 ml (1 lžíce) denně.
 
Upozornění: Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Vhodné pro vegetariány a vegany.
 
Skladování: Skladujte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření udržujte lahvičku řádně uzavřenou v ledničce max. 30 dni!

SK:
 
CRANVITA brusnice žihľava D-manósa 250ml
 
Výživový doplnok
 
Podporuje správnu funkciu močového ústrojenstva.
 
CRANVITA je doplnkom stravy, ktorý obsahuje šťavu z brusníc s pridaním výťažku zo žihľavy. Šťava je získavaná zo špeciálne vyberaných plodov brusnice veľkoplodé (Vaccinium macrocarpon). Pridaný výťažok z listov žihľavy dvojdomej (Urtica dioica L.)* má priaznivý vplyv na správnu funkciu obličiek a vylučovanie.
 
Zloženie (Obsah v dennej dávke 25 ml): rozpúšťadlo, sladidlo (invertný sirup (D-glukóza 42%, D-fruktóza 42%, sacharóza 8%)), rozpúšťadlo (čistená voda), brusnicový extrakt (z plodu brusnice veľkoplodé Vaccinium ) 360mg** (zodpovedá 36 mg PAC***), D-manóza 250mg**, Žihľava dvojdomá (Urtica dioica L.) 250mg**, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), konzervanty (benzoát sodný, sorban draselný).
** Denná odporúčaná dávky nie je stanovená
***PAC - proanthokyanidíny
 
Dávkovanie: Dospelí: 25 ml (2 lyžice) denne.Deti od 3 rokov: 15 ml (1 lyžica) denne.
 
Upozornenie: Nie je určené deťom do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy užívajú po dohode s lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok v zložení produktu. Vhodné pre vegetariánov a vegánov.
 
Skladovanie: Skladujte mimo dosahu detí. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Po otvorení udržujte fľaštičku riadne uzavretú v chladničke max. 30 dní!

 
Náhled etikety: cranvita_250ml
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz