Koloidní zlato 10ppm 100 ml spray

Značka: Pharma Activ
309 Kč 255,37 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení
Kosmetický přípravek na čištění a regeneraci pokožky.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

CZ:
Koloidní zlato Au100 10ppm 100ml, spray

Kosmetický přípravek na čištění a regeneraci pokožky.

Koloidní zlato je přírodní kosmetický přípravek, který je účinný už v minimálních dávkách, dokonale čistí a regeneruje pleť. Pravidelné užívání koloidního zlata pokožku vyhlazuje a dodává její svěží vzhled.

Použítí: Koloidní zlato naneste na kosmetický tampón a jemně potřete pokožku tváře, krku a dekoltu.

Koloidní zlato Au100 je neionový homogenní roztok, který obsahuje miliony velmi malých částic. Vyrábí se elektrolýzou z velmi čistého zlata v ultračisté vodě. Tyto částice mají velikost od 1 do maxima 10 nm (pro srovnání, tloušťka lidského vlasu je kolem 50 um, a tyto částice jsou ještě 1000x menší). 

Ingredients: Demineralizovaná voda vodivost 0,5-0,9 μS, NaCl 5mg/100ml, Colloidal gold (nano) 99,99% 10ppm. CPNP Reference: 1097733.

Co znamená zkratka ppm?

ppm (díly na milion) jsou jednotky, ve kterých odborně porovnává objem dvou látek, z nichž jedna je zastoupena vůči druhé pouze v mikroskopickém množství (jedna milióntina celku).

V případě koloidního zlata nám ppm udává množství částic čpavého zlata, které byly uvolněny do vody - vyšší číslo ppm = větší množství obsažených zlatých částic ve vodě. Třeba mít vždy na paměti, že je to kov a zvlášť opatrní by měli být lidé alergičtí na kovy!

Upozornění: Výrobek není určen pro osoby, které jsou alergické na zlato. Nedoporučuje se pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy.

Skladování: Chraňte před přímým slunečním zářením, uchovávejte mimo magnetických polí, chraňte před mrazem. Výrobek neobsahuje barviva ani konzervační látky.

 


SK:

Koloidné zlato Au 100 10ppm 100ml

Kozmetický prípravok na čistenie a regeneráciu pokožky.

Koloidné zlato je prírodný kozmetický prípravok, ktorý je účinný už v minimálnych dávkach, dokonale čistí a regeneruje pleť. Pravidelné používanie koloidného zlata pokožku vyhladzuje a dodáva jej svieži vzhľad.

Koloidné zlato Au100 je neiónový homogénny roztok, ktorý obsahuje milióny veľmi maličkých častíc. Vyrába sa elektrolýzou z kusu veľmi čistého zlata v ultračistej vode. Tieto častice majú veľkosť od 1 do maximálne 10 nm (pre porovnanie, hrúbka ľudského vlasu je okolo 50 um, a tieto častice sú ešte 1000x menšie). 

Ingredients: Demineralizovaná voda vodivost/vodivosť 0,5-0,9 μS, NaCl 5mg/100ml, Colloidal gold (nano) 99,99% 10ppm. CPNP Reference: 1097733.

Čo znamená skratka ppm?

ppm (parts per million) sú jednotky, v ktorých sa odborne porovnáva objem dvoch látok, z ktorých jedna je zastúpená voči tej druhej len v mikroskopickom množstve (jedna milióntina celku)./ ppm (diely na milion) sú jednotky, v ktorých odborne porovnává objem dvoch látok, z nich jedna je zastúpená voči  druhej len v mikroskopickom množstve (jedna milióntina celku).

V prípade koloidného zlata nám ppm ukazuje koľko častíc rýdzeho zlata sme nechali do vody uvoľniť – vyššie číslo ppm = väčší počet vo vode obsiahnutých zlatých častíc. Treba mať vždy na pamäti, že je to kov a zvlášť opatrní by preto mali byť ľudia alergickí na kovy! 

Aplikácia: Aplikuje sa tak, že ho nanesiete na kozmetický tampón, alebo obrúsok a jemne ním potriete čistú, odlíčenú a umytú pokožku, najlepšie ráno aj večer. Pri použití sprejovej formy sa koloidné zlato aplikuje nastriekaním priamo na postihnuté miesto. 

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre osoby, ktoré sú alergické na zlato. Neodporúča sa pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Skladovanie: Chráňte pred priamym slnečným žiarením, uchovávajte mimo magnetických polí, chráňte pred mrazom. Výrobok neobsahuje farbivá ani konzervačné látky.


Náhled etikety: Koloidní zlato 10ppm 100ml spray

Přečtěte si více: https://cs.wikipedia.org/wiki/Koloidn%C3%AD_zlato

Výše uvedený odkaz plně postihuje všechny aspekty koloidního zlata, počínaje druhy jeho výroby, historii jeho užívání až po současné využití koloidního zlata jako nosiče bioaktivních léků.
 

Koloidní zlato Pharma Activ je stejně jako stříbro vyráběno elektrolýzou a tudíž v porovnání s ostatními výrobky může vykazovat fyzikální rozdíly. Tento produkt a finálně postup výroby je zanesen jako součást registrace v Evropském Kosmetickém Portále (CPNP) kde byl obhájen a produktu byla přidělená registrace.

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz