OSTEO MAX FORTE 1200mg 90 tablet

Značka: Pharma Activ
269 Kč 240,18 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

Silné zdravé kosti a svaly

Detailní informace

Detailní popis produktu

OSTEO MAX FORTE 1200mg 90 tablet

CZ:
Doplněk stravy
AquaminTM – unikátní mořský komplex, jež je zdrojem vápníku, hořčíku a dalších až 74 minerálů. Vápník pocházející z AquaminuTM je ze 100% organický a přírodní. Je získáván z mineralizovaných mořských řas rodu Lithothamnion sp. pocházejících ze dna Atlantického oceánu. Vápník je potřebný pro udržení normálního stavu kostí, přispívá k normální činnosti svalů a k normální srážlivosti krve. Vitamín D3 přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a k udržení jeho hladiny v krvi na normální úrovni, a rovněž k udržení normálního stavu kostí a zubů. Také přispívá k normální funkci imunitního systému. Vitamín K2 přispívá k udržení normálního stavu kostí. Synergické působení aktivních složek napomáhá udržení silných a zdravých kostí.
Složení: plnidlo (mikrokrystalická celulóza), uhličitan vápenatý (AquaminTM – zmineralizované mořské řasy rodu Lithothamnion sp.), kyselina L-askorbová (Vitamín C), Pyridoxin hydrochlorid (Vitamín B6), menachinon (Vitamín K2 MK7), cholekalciferol (Vitamín D3), Kyanokobalamin (Vitamín B12), protispékavá látka (stearan hořečnatý, talek)
Dávkování: Dospělí a děti od 3 let: 1 tableta 1 krát denně. Zapít dostatečným množstvím tekutiny. V denní dávce jedna tableta 1200mg: AquaminTM – zmineralizované mořské řasy rodu Lithothamnion sp.(uhličitan vápenatý) 160mg 20%*, Vitamín C (kyselina L-askorbová) 60mg 75%*, Vitamín B6 (Pyridoxin hydrochlorid) 3mg 214%*, Vitamín K2 MK7 (menachinon) 0,1mg 133%*, Vitamín D3 (cholekalciferol) 0,025mg 500% 1000 I.U., Vitamín B12 (Kyanokobalamin) 0,0025mg 100%*; * % referenční hodnoty příjmu.
Upozornění: Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek uvedených ve složení produktu. Výrobek je vhodný pro vegetariány a vegany.
Skladování: Skladujte mimo dosah dětí. Chraňte před vlhkostí a přímým slunečním světlem.

SK:
Výživový doplnok
AquaminTM – unikátny morský komplex, ktorý je zdrojom vápniku, horčíku a ďalších až 74 minerálov. Vápnik pochádzajúci z AquaminuTM je 100% organický          a prírodný. Je získavaný z mineralizovaných morských rias rodu Lithothamnion sp. pochádzajúcich zo dna Atlantického oceánu. Vápnik je potrebný pre udržanie normálneho stavu kostí, prispieva k normálnej činnosti svalov a k normálnej zrážanlivosti krvi. Vitamín D3 prispieva k normálnemu vstrebávaní a využití
vápniku a k udržaní jeho hladiny v krvi na normálnej úrovni, a rovnako k udržaní normálneho stavu kostí a zubov. Takisto prispieva k normálnej funkcii imunitného
systému. Vitamín K2 prispieva k udržaní normálneho stavu kostí. Synergické pôsobenie aktívnych zložiek napomáha udržaní silných a zdravých kostí.
Zloženie: plnidlo (mikrokryštalická celulóza), uhličitan vápenatý (AquaminTM - zmineralizované morské riasy rodu Lithothamnion sp.), Kyselina L-askorbová (vitamín C), Pyridoxín hydrochlorid (Vitamín B6), menachinón (Vitamín K2 MK7), cholekalciferol (vitamín D3) , kyanokobalamín (Vitamín B12), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý, talok)
Dávkovanie: Dospelí a deti od 3 rokov: 1 tableta 1 krát denne. Zapiť dostatočným množstvom tekutiny. V dennej dávke jedna tableta 1200mg: AquaminTM - zmineralizované morské riasy rodu Lithothamnion sp. (Uhličitan vápenatý) 160mg 20% ​​*, Vitamín C (kyselina L-askorbová) 60mg 75% *, Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) 3 mg 214% *, Vitamín K2 MK7 (menachinón) 0,1mg 133% *, Vitamín D3 (cholekalciferol) 0,025mg 500% 1000 IU, Vitamín B12 (Kyanokobalamín) 0,0025mg 100%*; * % denný referenčný príjem látok.
Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy musia konzumáciu konzultovať s lekárom.Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedených v zložení produktu. Výrobok je vhodný pre vegetariánov aj vegánov.
Skladovanie: Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným svetlom.

Náhled etikety: osteo_max_:90 _tablet 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz