Jód EXTRA kapky 50 ml - 180 dávek

Značka: Pharma Activ
225 Kč 200,89 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Jod přispívá k normální činnosti a tvorbě hormonů štítné žlázy.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jód EXTRA kapky 50ml

CZ:

doplněk stravy

Jod přispívá k normální činnosti a tvorbě hormonů štítné žlázy.


Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici. Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu.

Složení: čištěná voda, Jodičnan sodný 50%, Jodid draselný 50% (sloučeniny jodu), konzervační látka (CO2).

Dávkování: 5 kapek 1x denně. Před použitím protřepat. Případná usazenina je přirozená. V denní dávce 0,278 ml: sloučeniny jodu (Jodičnan sodný 50%, Jodid draselný 50%) 0,15 mg/100%*. %* - referenční hodnota příjmu.

Obsah jodu v balení 27g.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Nezmrazovat! Po otevření skladovat v ledničce, spotřebujte do 1 měsíce. Chraňte před přímým slunečním svět-
lem.

Upozornění: Nepře- sahovat doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pes- tré stravy. Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Výrobek je vhodný pro vegetariány a vegany.


Výživový doplnok

Jód prispieva k normálnej činnosti a tvorbe hormónov štítnej žľazy.

Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu.

Zloženie: čistená voda, zlúčeniny jódu (Jodičnan sodný 50%, Jodid draselný 50%), konzervačná látka (CO2).

Dávkovanie: 5 kvapiek 1x denne. Pred použitím pretrepať. Prí- padná usadenina je prirodzená. V dennej dávke 0,278 ml: zlúče- niny jódu (Jodičnan sodný 50%, Jodid draselný 50%) 0,15 mg / 100% *. %* - denný referenčný príjem látok.

Upozornenie: Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok, uvedených v zložení produktu. Vhodné pre vegetariánov a vegánov. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy musia konzumáciu konzultovať s lekárom.

Skladovanie: Skladovať mimo dosahu detí. Nezmrazovať! Po otvorení skladovať v chladničke, spotrebujte do 1 mesiaca. Chrániť pred priamym slnečným žiarením.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz