HERBOW Parfém na praní s aviváží 2v1 IBIŠEK-SENO 200ml

Novinka
153 Kč 126,45 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
2.10.2023
Možnosti doručení

HERBOW Parfém na praní s aviváží 2v1 je superkoncentrát na bázi přírodních složek. Naše produkty dokazují svůj změkčující účinek použitím velmi malého množství produktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HERBOW Parfém na praní s aviváží 2v1 IBIŠEK-SENO 200ml


HERBOW Parfém na praní s aviváží 2v1 je superkoncentrát na bázi přírodních složek. Naše produkty dokazují svůj změkčující účinek použitím velmi malého množství produktu. Díky použitým přírodním vonným složkám poskytují vašemu prádlu příjemnou, dlouhotrvající vůni.

HERBOW Parfém na praní s aviváží 2v1 vystačí až na 40 pracích dávek, vůně ibišek-seno.  Jsou ideálním doplňkem k pracím prostředkům na bázi mýdlových ořechů HERBOW.

Složení: 5-15% kationtové povrchově aktivní látky, <5% neiontové povrchově aktivní látky. Dále obsahuje: parfémy (BENZYL SALIYLATE, EUGENOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL, COUMARIN, GERANIOL) , konzervační látky: Phenoxyethanol. Dále obsahuje: Benzyl Salicylate, Eugenol, Hexyl Cinnamal, D-Limonette, Coumarin.

Varování: Může vyvolat alergickou kožní reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při podrážděníkůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.


Návod k použití: Do nádoby na aviváž v pračce, nalijte 5 ml parfému na praní (1/2 víčka). Koncentrát nepoužívejte přímo na prádlo. Před použitím dobře promíchejte.

Skladování: Uchovávejte při teplotě 5°C - 35°C. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz