HERBOW Parfém na praní s aviváží 2v1 Baby heřmánek 200ml

Novinka
153 Kč 126,45 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
2.10.2023
Možnosti doručení

HERBOW Parfém na praní s aviváží 2v1 je superkoncentrát na bázi přírodních složek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

HERBOW Parfém na praní s aviváží 2v1 Baby heřmánek 200ml


HERBOW Parfém na praní s aviváží 2v1 je superkoncentrát na bázi přírodních složek. Naše produkty dokazují svůj změkčující účinek použitím velmi malého množství produktu. Díky použitým přírodním vonným složkám poskytují vašemu prádlu příjemnou, dlouhotrvající vůni.

HERBOW Parfém s aviváží 2v1 200ml vystačí až na 40 pracích dávek, vůně heřmánek. Jsou ideálním doplňkem k pracím prostředkům na bázi mýdlových ořechů HERBOW.

Složení: 5-15% kationtové povrchově aktivní látky, <5% neiontové povrchově aktivní látky. Obsahuje: parfémy (AMYL CINNAMAL, CITRONELLOL, COUMARIN, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLOL, CITRAL, LINALOOL) konzervační činidla (Phenoxyethanol), Obsahuje EUH208 AMYL CINNAMAL, CITRONELLOL, COUMARIN, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLOL.


Varování: Může vyvolat alergickou rřeakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při styku s kůží: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při podráždění kůže nebo vyrážce. Vyhledejte lékařskou pomoc.

Návod k použití: Do nádoby na aviváž v pračce, nalijte 5 ml parfému na praní (1/2 víčka). Koncentrát nepoužívejte přímo na prádlo. Před použitím dobře promíchejte.

Skladování: Uchovávejte při teplotě 5°C - 35°C.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz