HERBOW Parfém na praní s aviváží 2v1 levandule-vanilka-růže 200ml

Tip
Značka: Herbow
90 Kč 74,38 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

HERBOW Parfém na praní s aviváží 2v1 je superkoncentrát na bázi přírodních složek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HERBOW Parfém na praní s aviváží 2v1 levandule-vanilka-růže 200ml


HERBOW Parfém na praní s aviváží 2v1 je superkoncentrát na bázi přírodních složek. Naše produkty dokazují svůj změkčující účinek použitím velmi malého množství produktu. Díky použitým přírodním vonným složkám poskytují vašemu prádlu příjemnou, dlouhotrvající vůni.

HERBOW Parfém na praní s aviváží 2v1 200ml vystačí až na 40 pracích dávek. Jsou ideálním doplňkem k pracím prostředkům na bázi mýdlových ořechů HERBOW.

Složení: 5-15% kationtové povrchově aktivní látky, <5% neiontové povrchově aktivní látky. Obsahuje: parfémy (LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, AMYL Cinnamal, LIMONENE), konzervační látky: (Phenoxyethanol).

Varování: Obsahuje Linalool,který může způsobit alergickou kožní reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud potřebujete lékařskou pomoc, mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Zabraňte vdechnutí výparů. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Pokud se objeví podráždění pokožky nebo vyrážka: Vyhledejte lékařskou pomoc. Obsahuje CIT-RONELLOL GERANIOL, D-LIMONENE. Může způsdobit alergické reakce.


Návod k použití: Do nádoby na aviváž v pračce, nalijte 5 ml parfému na praní (1/2 víčka). Koncentrát nepoužívejte přímo na prádlo. Před použitím dobře promíchejte.

Skladování: Uchovávejte při teplotě 5°C - 35°C.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz