HERBOW Parfém na praní s aviváží 2v1 HEŘMÁNEK 200ml

Novinka
153 Kč 126,45 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
2.10.2023
Možnosti doručení

HERBOW Parfém na praní s aviváží 2v1 je superkoncentrát na bázi přírodních složek.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

HERBOW Parfém na praní s aviváží 2v1 HEŘMÁNEK 200ml


HERBOW Parfém na praní s aviváží 2v1 je superkoncentrát na bázi přírodních složek. Naše produkty dokazují svůj změkčující účinek použitím velmi malého množství produktu. Díky použitým přírodním vonným složkám poskytují vašemu prádlu příjemnou, dlouhotrvající vůni.

HERBOW Parfém na praní s aviváží 2v1 200ml vystačí až na 40 pracích dávek. Jsou ideálním doplňkem k pracím prostředkům na bázi mýdlových ořechů HERBOW.

Složení: 5-15% kationtové povrchově aktivní látky, <5% neiontové povrchově aktivní látky. Dále obsahuje: parfémy (Amyl cinnamal, Citral, Citronellol, Coumarin, Limonene, Linalool, Geraniol), konzervační látky (Phenoxyethanol). Obsahuje AMYL CINNAMAL, 4-TERT-BUTYLCYCLOHEXYL ACETATE.

Varování: Může vyvolat alergickou kožní reakci.Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Zamezte vdechování par. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc. Obsahuje CITRONELOOL, COUMARIN, D-LIMONENE. Může vyvolat alergickou reakci.

Návod k použití: Do nádoby na aviváž v pračce, nalijte 5 ml parfému na praní (1/2 víčka). Koncentrát nepoužívejte přímo na prádlo. Před použitím dobře promíchejte.

Skladování: Uchovávejte při teplotě 5°C - 35°C.

UFI:EYH5-908P-N00A-TCKV

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz