Herbow Baby Parfém na praní s aviváží 2v1 AloeVera 200ml 1+1

Akce 1+1
Značka: Herbow
102 Kč 84,30 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Herbow Parfém na praní s aviváží 2v1 s vůní Aloe Vera je superkoncentrát na bázi přírodních složek. Herbow Parfém s aviváží 2v1 z řady BABY je určena speciálně pro praní dětského prádla a pro lidi se sklonem k citlivé pokožce s alergiemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Herbow Baby Parfém na praní s aviváží 2v1 AloeVera 200ml 1+1
 
Herbow Parfém na praní s aviváží 2v1 z řady BABY je určena speciálně pro praní dětského prádla a pro lidi se sklonem k citlivé pokožce s alergiemi. Díky použitým přírodním vonným složkám je šetrná k pokožce a biologicky odbouratelná, poskytuje vašemu prádlu příjemnou, dlouhotrvající vůni, oblečení zůstává hebké, voňavé a jemné na dotek. Herbow Parfém na praní s aviváží 2v1 s vůni aloe vera vystačí až na 40 pracích dávek. Je ideálním doplňkem k pracím prostředkům na bázi mýdlových ořechů HERBOW.
 
Dávkování: Doporučené dávkování: Do nádoby na aviváž v pračce nalijte 5ml produktu (1/2 víčka) a spusťte prací cyklus. Koncentrát nepoužívejte přímo na prádlo. Před použitím dobře promíchejte.
 
Složení: 5 – 15% kationtové povrchově aktivní látky, <5% neiontové povrchově aktivní látky. Obsahuje: parfémy (benzyl salicylát, linalool, hexyl cinnamal, limonen, kumarin, eraniol, citronellol, eugenol, citral), konzervační látky: fenoxyethanol. Obsahuje benzyl salicylát, linalool, hexyl cinnamol, limonen, kumarin.
 
Varování: Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI STYKU S KŮŽÍ omyjte velkým množstvím vody. PŘI PODRÁŽDĚNÍ KŮŽE NEBO VYRÁŽCE vyhledejte lékařskou pomoc.
 
Skladování: 5 °C - 35 °C. Skladujte při pokojové teplotě. Chraňte před světlem.
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz