HIV TEST pro samotestování PRIMA HOME 1ks

Novinka
665 Kč 549,59 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
11.12.2023
Možnosti doručení

HIV test je samodiagnostický zdravotnický prostředek pro kvalitativní detekci protilátek proti viru lidské imunodeficience 1 a 2 (HIV1/HIV2) v plné krvi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

HIV test je samodiagnostický zdravotnický prostředek pro kvalitativní detekci protilátek proti viru lidské imunodeficience 1 a 2 (HIV1/HIV2) v plné krvi. 

HIV 1/2 SELF-TEST  je samodiagnostický test, který dokáže specificky detekovat přítomnost protilátek anti-HIV 1 a/nebo 2 ve vzorku krve. Pokud odebraná kapka krve obsahuje protilátky anti-HIV, test je detekuje a ve vyhodnocovacím okénku u značky (T) se zobrazí červená linie. V opačném případě, pokud vzorek tyto protilátky neobsahuje, se ve vyhodnocovacím okénku u značky (T) nezobrazí žádná barevná linie. Absence barevné linie ve vyhodnocovacím okénku u značky (T) je možná také v případě, kdy je hladina cirkulujících protilátek  pod detekčním limitem, což vede k falešně negativním výsledkům, zejména v případě HIV-1 skupiny 0 (celosvětová prevalence HIV-1 skupiny 0: 1%). Ve vyhodnocovacím okénku u značky (C) se vždy zobrazí červeně zbarvená linie, která potvrzuje, že test byl proveden správně.

Doporučujeme, abyste po provedení tohoto testu nečinili žádná rozhodnutí týkající se vašeho zdraví bez předchozí konzultace s lékařem.

Hlavní vlastnosti:

  • samodiagnostický test na detekci protilátek proti viru lidské imunodeficience 1 a 2 (HIV1/HIV2)
  • jednoduché a rychlé použití
  • výsledek za 10 minut
  • balení obsahuje veškerý materiál potřebný k provedení testu

Použití: Podle návodu, viz. příbalový leták,  pomocí pipety odeberte kapku krve a vložte do lahvičky s rozpouštědlem, řádně promíchejte. Nakapejte 3 kapky do jamky na testovací kazetě a po 5 minutách odečtěte výsledky podle počtu barevných pruhů. 

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze pro vnější použití. Nepolykejte. K jednorázovému použití.

DIAGNOSTICKÝ ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK IN VITRO k individuálnímu použití. ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Příbalový leták + návod k použítí : HIV 1_2 SELF-TEST návod CZ_SK

CE Certifikát

Prohlášení o shodě

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz