Femina Gel Australian Original 5x5 ml

209 Kč 172,73 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Možnosti doručení

Přírodní gel pro udržení intimního komfortu. Femina Gel obsahuje přírodní antiseptický olej Tea Tree Australian Original v optimální 2,7% koncentraci a kyselinu hyaluronovou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Femina Gel Australian Original 5x5 ml

CZ:

Přírodní vaginální gel pro udržení intimního komfortu

FeminaGel® obsahuje přírodní antiseptický olej Tea Tree Australian Original® v optimální 2,7% koncentraci. Olej Tea Tree díky svým antiseptickým schopnostem omezuje výskyt bakterií, plísní a kvasinek a zároveň podporuje přirozené intimní prostředí zevního genitálu ženy.

Kyselina Hyaluronová vytváří v kombinaci s vlhkým sekretem ochranný gelový povlak, který zvlhčuje a chrání intimní partie ženy.

FeminaGel® se doporučuje používat při subjektivních obtížích a nepříjemných pocitech jako je pálení, svědění, pocity sucha a další podráždění v intimní oblasti. Je vhodné jej preventivně používat před a po návštěvě bazénu, sauny nebo fitcentra.

FeminaGel® se snadno a pohodlně aplikuje díky jednotlivým dávkám v tubách, čímž je zajištěna optimální hygiena při použití. Je bezbarvý, nemastný a nezpůsobuje podráždění. Při mírných potížích se doporučuje jedna aplikace jednou za tři dny, při silnějších obtížích 1x - 2x denně a pokračovat do ústupu obtíží. Každá tuba je na jedno použití.

Pro udržení zdravé mikroflóry se doporučuje občasné použití.

Ingredients: Aqua, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil,  Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Carbomer, Sodium Hydroxide, Limonene 

Upozornění: Femina Gel nepoužívejte, pokud tuba není v samostatném balení nebo je-li obal poškozen. Při výskytu alergických reakcí přerušte požívání. Doporučuje se přerušit používání v průběhu menstruace a pokračovat až po jejím ukončení.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě do +25°C.


SK:

Prírodný gél na udržanie intímneho komfortu vonkajšieho ženského genitálu.

FeminaGel® obsahuje prírodný antiseptický olej Tea Tree Australian Original® v optimálnej koncentrácii 2,7 %. Olej Tea Tree obmedzuje vďaka svojim antiseptickým vlastnostiam výskyt baktérií, plesní a kvasiniek a zároveň podporuje prirodzené intímne prostredie.

FeminaGel® obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá pomáha vytvoriť ochranný gélový povlak zvlhčujúci a chrániaci intímne ženské miesta.

Používanie gélu FeminaGel® sa odporúča pri subjektívnych ťažkostiach a nepríjemných pocitoch, ako je pálenie, svrbenie, pocity sucha a iné podráždenie v intímnej oblasti. Vhodné je preventívne použitie gélu pred návštevou bazéna, sauny alebo fitcentra či po nej.

FeminaGel® sa ľahko a pohodlne aplikuje vďaka jednotlivým dávkam v tubách, čím je zaistená optimálna hygiena pri použití. Je bezfarebný, nemastný a nespôsobuje podráždenie. 

Pri bežných ťažkostiach sa odporúča aplikovať raz za tri dni, pri silnejších ťažkostiach 1-x až 2-x denne a pokračovať do ústupu ťažkostí. Na udržanie zdravej mikroflóry sa odporúča občasné použitie. Každá tuba je na jedno použitie

FeminaGel® aplikujte priamo z tuby. Pred odstránením uzáveru uchopte tubu za širší koniec a straste jej obsah ako pri teplomere, aby ste zaistili, že sa premiestni do tenšieho konca.

Upozornenie: FeminaGel® nepoužívajte, ak tuba nie je v samostatnom balení alebo ak je obal poškodený. Ak zistíte porušenie obalu, vráťte celé balenie dodávateľovi. Pri výskyte alergických reakcií prerušte používanie. Odporúča sa prerušiť používanie v priebehu menštruácie a pokračovať až po jej skončení.

Ingredients: Aqua, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil,  Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Carbomer, Sodium Hydroxide, Limonene 

Skladovanie: Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do 25 ºC. Počas obdobia používania uchovajte škatuľku.

 


Čtěte více o Femina Gel Australian Original

Produkty obsahují originální Tea Tree olej nejvyšší kvality pouze z Austrálie.

Certifikát Tea Tree Oil ke shlédnutí zde: CCF_Tea Tree Oil

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz