Colostrum, 60 kapslí

Značka: Pharma Activ
269 Kč 240,18 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

 Zdroj bílkovin s imunoglobulinem G. 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Colostrum, 60 kapslí

CZ:

Doplněk stravy 

60 % bílkovinových sloučenin

19 % imunoglobulinu G

Obsahuje kolostrum z kravského mléka.

Složení: colostrum v prášku (čisté sušené kravské mlezivo z prvního kravského mléka) standardizované na obsah min. 19% Imunoglobulinu G a 60% bílkovinových sloučenin, plnidlo (maltodextrin), želatina (složení obalu kapsle), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin, oxid křemičitý).

Dávkování: Dospělí a děti od 3 let: 1 kapsle 3 krát denně, zapít sklenicí vody. K příznivému vlivu deklarovaného účinku dochází v případě užití 3 kapslí denně. Denní dávka (3 kapsle) obsahuje 630 mg colostra (v tom min. 120 mg imunoglobulinu G, min. 378 mg bílkovin).

Upozornění: Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. Obsahuje kolostrum z kravského mléka. Nezapomínejte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují správnou
funkci organismu a zachování dobré kondice.

Skladování: Skladujte mimo dosah dětí. Chraňte před vlhkostí a přímým slunečním světlem.


SK:

Výživový doplnok

60 % bielkovinových zlúčenín

19 % Imunoglobulínu G

Obsahuje kolostrum z kravského mlieka.

Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadnu funkciu organizmu a uchovanie dobrej kondície.

Zloženie: colostrum v prášku (čisté sušené kravské mledzivo z prvého kravského mlieka) so štandardizovaným min. 19% obsahom imunoglobulínu G a 60% bielkovinových zlúčenín, plnidlo (maltodextrín), želatína (zloženie obalu kapsule), protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín, oxid kremičitý).
 
Dávkovanie: Dospelí a deti od 3 rokov: 1 kapsula 3 krát denne, zapiť pohárom vody. K priaznivému vplyvu deklarovaného účinku dochádza v prípade užitia 3 kapsúl denne. Odporúčaná denná dávka (3 kapsule) obsahuje 630 mg colostra (v tom min. 120 mg imunoglobulínu G, min. 378 mg bielkovín).

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy musia konzumáciu konzultovať s lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnut‘. Výživové dopinky sa nesmú používat‘ ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedenú v zložení produktu. Obsahuje colostrum z kravského mlieka. Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu.

Skladovánie: Skladujte mimo dosahu detí. Chráňte pred vlhkosťou a priamym slnečným svetlom.
 
Náhled etikety: colostrum_60cps_

Víte, že:
Colostrum představuje první výživu každého savčího mláděte, rovněž lidského dítěte? Naprosto postačuje zdravým novorozencům pro začátek samostatného života, dodává řadu výživných substancí, mimo jiné bílkovin a aktivních protilátek (imunoglobulin), které mají za úkol podporu organizmu v prvních dnech života.
Víte, že:
doplněk stravy Colostrum byl vytvořen na základě prvního kravského mléka (mleziva)? Použitá technologie získávání colostra zaručuje zachování plné biologické hodnoty preparátu a vysokou účinnost aktivních látek.
Víte, že:
bílkovina, která je základní složkou colostra, se podílí na růstu a zachování svalové hmoty a napomáhá udržování zdravých kostí?
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz