MAGNETIFICO Afrodiziakální svíčka Love me - Blackberry 125g

Značka: Valavani
299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Možnosti doručení

Unikátní afrodiziakální vonná svíčka Love me - Blackberry z řady Magnetifico – power of pheromones pro vytvoření afrodiziakální, jedinečné, intimní a svůdné atmosféry. 100% přírodní vosk , bavlněný knot a luxusní balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MAGNETIFICO Svíčka Love me - Blackberry

Afrodiziakální vonná svíčka Love me z řady Magnetifico – power of pheromones pro vytvoření jedinečné, intimní a svůdné atmosféry.

Intensively intimate formula strong +

Afrodiziakální svíčky Love me ze série Magnetifico power of pheromones jsou navrženy tak, aby se speciální parfém uvolňoval přirozeně v závislosti na okolních teplotách místnosti a to i při nehořící svíčce. Zesílená Intensively Intimate formula strong + nenechá nic náhodě, působí podvědomě na vaše smysly a pomůže vám naladit nezapomenutelnou atmosféru nejen při vašich intimních chvílích. Je navržena tak, aby vám pomohla vytvořit tu správnou afrodiziakální atmosféru pro svádění, relaxaci a milování.

Stylový doplněk pro Váš interiér v luxusním balení a 100% kvalitě.

Svíčky Love me jsou vyráběny v České republice. Díky luxusnímu designu se stanou stylovým doplňkem pro váš interiér. Pro výrobu je použit pouze 100% přírodní vosk bez parafínu! Kvalitní 100% bavlněný knot a ideální průměr skleničky zajistí optimální hoření (pro nejlepší výsledky je dobré knot pravidelně zastřihovat do výšky 1cm).

afrodiziakální-svíčka-Love-me-Blackberry

Pro koho jsou svíčky Love me z řady Magnetifico – power of pheromones určeny?

Svíčky jsou určeny pro všechny, kdo chtějí vytvořit afrodiziakální, svůdnou, příjemnou, intimní atmosféru vždy když je potřeba. Díky luxusnímu designu mohou posloužit také jako krásný dárek nebo stylový doplněk do vašeho interiéru.

Upozornění: Udržujte mimo dosah dětí. Nepoužívejte poblíž hořlavých látek. Skladujte při pokojové teplotě.

Obsah skleničky: 200ml

Hmotnost náplně: 125g

Hlavní tóny vůně: ovocné s převahou ostružin

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz