Železo CHELÁT 60 tobolek + Železo FER TEST 1ks

Akce
Značka: Pharma Activ
314 Kč 280,36 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Akční balení bisglycinátu železa 60tob a samodiagnostického testu, který pomáhá určit hladinu železa/ferritinu v těle ze vzorku krve.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Železo CHELÁT 60 tobolek

CZ:

Doplněk stravy

Železo v chelátové formě bisglycinátu má výbornou vstřebatelnost a biologickou dostupnost.

Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu, přenosu kyslíku v těle, energetickému metabolismu. Železo spolu s vitamínem C a B12 přispívají k normální funkci imunitního systému, snížení míry únavy a vyčerpání, navíc vitamin C zvyšuje vstřebávání železa.

Složení: plnidlo (mikrokrystalická celulóza), kyselina L-askorbová (vitamin C), bisglycinát železnatý (železo), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), želatinová tobolka, kyselina listová, kyanokobalamin (vitamin B12).

Dávkování: 1 tobolka 1x denně. Zapijte dostatečným množstvím vody. 

Denní dávka 1 tobolka obsahuje: železo 20mg 142,8%*, vitamín C 150mg 187,5%*, kyselina listová 0,2mg 100%*, vitamin B12 0,2mg 8000%*;*referenční hodnota příjmu.

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy užívají po konzultaci s lékařem. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu.

Skladování: Skladujte mimo dosah malých dětí. Chraňte před vlhkostí a přímým slunečním světlem. Skladujte v suchu, v uzavřeném obale při teplotě od 5 do 25°C.


SK:

Výživový doplnok

Železo v chelátovej forme bisglycinátu má výbornú vstrebateľnosť a biologickú dostupnosť.

Železo prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu, prenosu kyslíka v tele, energetickému metabolizmu. Železo spolu s viatmínom C a B12 prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému, zníženiu miery únavy a vyčerpaniu, navyše vitamín C zvyšuje vstrebávanie železa.

Zloženie: plnidlo (mikrokryštalická celulóza), kyselina L-askorbová (vitamín C), bisglycinát železnatý (železo), protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín), želetínová tobolka, kyselina listová, kyanokobalamín (vitamín B12).

Dávkovanie: 1 tobolka 1x denne. Zapiť dostatočným množstvom vody. Denna dávka 1 tobolka obsahuje: železo 20mg 142,8%*, vitamín C 150mg 187,5%*, kyselina listová 0,2mg 100%*, vitamín B12 0,2mg 8000%*;*denný referenčný príjem látok

Upozornenie: Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy musia konzumáciu konzultovať s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedenú v zložení produktu.

Skladovanie: Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte před vlhkosťou a priamym slnečným svetlom. Skladujte v suchu, v uzavretom obale pri teplote  od 5 do 25 °C.


Náhled etikety: zelezo_chelat_60tobolek


BONUS NAVÍC:

ŽELEZO FER TEST pro samotestování PRIMA HOME 1ks

Diagnostický zdravotnický prostředek ŽELEZO FER Test je rychlý samotest pro stanovení hladiny želaza/ferritinu ze vzorku lidské krve. 

Železo je pro naše tělo nezbytným stopovým prvkem a je důležité pro přenos kyslíku v krvi, pro množení buněk a pro tvorbu struktury tkání a orgánů. Příliš vysoká koncentrace železa v těle je však toxická. Proto každý z nás disponuje systémem pro vstřebávání železa z vnějšího prostředí (například konzumací potravin bohatých na obsah železa) a ukládá ho v buňkách tak, aby jeho množství nebylo nadměrné (a tudiž ani toxické). Ferritin je bílkovina zodpovědná za tuto funkci ukládání. Hladina ferritinu je vynikající ukazatel, jak určit množství železa v těle. Nízká hladina této bílkoviny v krvi je známkou vyčerpaných zásob železa, což je stav, který předchází vzniku anémie. Pokles železa v těle může být způsobena anémií, těhotenstvím, krvácením, poruchami ve vstřebávání železa a tuberkulózou.

Hlavní vlastnosti:

  • samodiagnostický test na hladinu železa/ferritinu v krvi
  • jednoduché a rychlé použití
  • výsledek už za 5 minut
  • balení obsahuje veškerý materiál potřebný k provedení testu

Použití:

Podle návodu, viz. příbalový leták,  pomocí pipety odeberte kapku krve a vložte do lahvičky s rozpouštědlem, řádně promíchejte. Nakapejte 3 kapky do jamky na testovací kazetě a po 5 minutách odečtěte výsledky podle počtu barevných pruhů. U zdravého člověka je koncentrace CRP nižší než 10 mg/l, zatímco koncentrace vyšší než 80 mg/l ukazuje na závažnou infekci nebo zánětlivý proces. Střední hodnoty mezi 10 a 80 mg/l mohou souviset s virovou infekcí nebo nástupem bakteriální infekce, proto se obraťte na svého lékaře.

Upozornění:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Pouze pro vnější použití. Nepolykejte. K jednorázovému použití.

DIAGNOSTICKÝ ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK IN VITRO k individuálnímu použití. ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.

Příbalový leták + návod k použítí : ŽELEZO FER TEST návod CZ_SK

Prohlášení o shodě

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz