LIPOZOMAL MAGNESIUM + B6 FORTE tob.60

Značka: Pharma Activ
419 Kč 374,11 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

ÚNAVA – VYČERPÁNÍ – RELAX

Detailní informace

Detailní popis produktu

LIPOZOMAL MAGNESIUM + B6 FORTE, 60 tobolek
DOPLNĚK STRAVY

Lipozomální magnesium/ hořčík má v porovnání s jinými formami vyšší vstřebatelnost. Je to dáno tím, že magnesium je obaleno fosfolipidovými bublinkami tzv. lipozomy. Lipozomální obal chrání magnesium před degradací, umožňuje rychlejší a účinnější vstřebávání, stejně tak lepší přístup do nitra buněk. Hořčík v chelátové formě bisglycinátu má výbornou vstřebatelnost a biologickou dostupnost. Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k psychické činnosti. Přispívá k elektrolytické rovnováze, k normálnímu energetickému metabolismu. Hořčík se podílí na procesu dělení buněk, přispívá k normální syntéze bílkovin, činnosti svalů. Hořčík přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů.
Vitamín B6 (Pyridoxin hydrochlorid) přispívá k normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Dávkování: 1 toboka 3x denně. Denní dávka bisglycinát hořečnatý (hořčík) 330mg 88%*, Lipozomální hořčík Liposovit-Mg TM (citrát hořečnatý) 45mg 12%*, pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6) 1,5mg 107%*, *% referenční hodnota příjmu.

Složení: bisglycinát hořečnatý (hořčík), Lipozomální hořčík Liposovit-Mg TM (citrát hořečnatý), plnidlo (mikrokrystalická celulóza), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), tobolka HPMC (hydroxypropylmethyl celuloza).

Upozornění: Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem. Skladujte v suchu, v uzavřeném obale při teplotě od +5°C do
+25°C.


SK:

LIPOZOMAL MAGNESIUM + B6 FORTE, 60 kapsúl
VÝŽIVOVÝ DOPLNOK

Lipozomálne magnézium/horčík má v porovnaní s inými formami vyššiu vstrebateľnosť. Je to dané tým, že magnézium je obalené fosfolipidovými bublinkami tzv. lipozómy. Lipozomálny obal chráni magnézium pred degradáciou, umožňuje rýchlejšie a účinnejšie vstrebávanie, rovnako tak lepší prístup do vnútra buniek.

Horčík v chelátovej forme bisglycinátu má výbornú vstrebateľnosť a biologickú dostupnosť.

Horčík prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania, prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy ak psychickej činnosti. Prispieva k elektrolytickej rovnováhe, k normálnemu energetickému metabolizmu. Horčík sa podieľa na procese delenia buniek, prispieva k normálnej syntéze bielkovín, činnosti svalov. Horčík prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí a zubov.

Vitamín B6 (Pyridoxín hydrochlorid) prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, psychickej činnosti a na zníženie miery únavy a vyčerpania.

Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu.

Skladovanie: Ukladajte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Skladujte v suchu, v uzavretom obale pri teplote od + 5°C do + 25°C.

Dávkovanie: 1 tobolka 3x denne. Denná dávka bisglycinát horečnatý (horčík) 330mg 88%*, Lipozomálny horčík Liposovit-Mg TM (citrát horečnatý) 45mg 12%*, pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6) 1,5mg 107%*, *% denný referenčný príjem látok.

Zloženie: bisglycinát horečnatý (horčík), Lipozomálny horčík Liposovit-Mg TM (citrát horečnatý), plnidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselin), pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6), tobolka HPMC (hydroxypropylmethyl celuloza).

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy musia konzumáciu konzultovať s lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedenú v zložení produktu.


Náhled etikety: magnezium_b6_forte_60cps_

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz