Lubrikační gel Silk Touch 75ml

169 Kč 150,89 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Připravujeme...

Silikonový lubrikační gel je vysoce kvalitní gel na silikonové bázi poskytující dodatečnou lubrikaci intimní oblasti během pohlavního styku. Přípravek lze použít i při análním styku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lubrikační gel Silk Touch 75ml

Silikonový lubrikační gel Silk Touch je vysoce kvalitní gel na silikonové bázi poskytující dodatečnou lubrikaci intimní oblasti během pohlavního styku.
Přípravek lze použít i při análním styku.

Objem: 75ml 

SLOŽENÍ: Cyklopentasiloxan, dimetikonol, dimetikon, ethylhexyl stearát.

Doporučuje se používat pro:
- usnadnění pohlavního styku s obtížnou penetrací (např. v případě vaginální suchosti) i s použitím kondomu;
- zmírnění bolesti genitálií při pohlavním styku;
- zmírnění příznaků vaginální suchosti způsobené třením a poškozením epitelu intimních oblastí během pohlavního styku.
- podpora gynekologických vyšetření a měření vaginální teploty.

Přípravek lze použít i při análním styku. V místě aplikace dokonale drží. Nelepí. Bez vůně.

Nehormonální výrobek. Neobsahuje PEG, parabeny, detergenty včetně: SLS, SLES


MECHANISMUS PŮSOBENÍ ZDRAVOTNICKÉHO PROSTŘEDKU
Při aplikaci výrobku při pohlavním styku nebo gynekologických vyšetřeních se na zevním povrchu pohlavních orgánů vytvoří zvlhčující ochranný film, který přetrvává v místě aplikace, což výrazně snižuje tření a má vliv na snížení bolestivosti a zvýšení ochrany epitelu v
případě suchosti sliznice. Přípravek zůstává v místě aplikace po dlouhou dobu, čímž se zamezí mechanickému mikropoškození odřenin a podráždění epidermis a sliznic.


ZPŮSOB POUŽITÍ
Před použitím gelu si důkladně umyjte ruce. Gel lze používat podle potřeby, několikrát denně, pravidelně, bez věkového omezení.
Přípravek by měl být aplikován na oblast náchylnou k oděru, a to před pohlavním stykem nebo vyšetřením.
Gel lze aplikovat přímo na kondom. Zdravotnický prostředek 3/ WM Lideal / 2016 není antikoncepční prostředek a neobsahuje spermicid.
Přípravek lze používat v kontaktu s latexovými a polyuretanovými kondomy.


UPOZORNĚNÍ A KONTRAINDIKACE
Nepoužívejte v případě přecitlivělosti (alergie) na některou ze složek přípravku. Pokud se během používání gelu objeví pocit pálení, svědění nebo zarudnutí, je třeba používání přípravku přerušit a pokud příznaky neustoupí, je třeba se poradit s lékařem nebo lékárníkem.
Vyhněte se používání intimního gelu během těhotenství a kojení, pokud lékař nedoporučí jinak. Gel může ovlivnit pohyblivost spermií a snížit schopnost otěhotnět. V případě přetrvávající vaginální suchosti kontaktujte svého lékaře nebo lékárníka. Nepoužívejte během menstruace. Je třeba zabránit náhodnému kontaktu gelu s očními sliznicemi. Nepoužívejte s lokálními anestetiky a jinými vaginálními přípravky, protože přípravek může snížit nebo oddálit jejich účinek. Po styku nebo vyšetření s použitím lubrikačního gelu si intimní oblast omyjte. Nepoužívejte na rány, infikovaná místa nebo řezné rány. Při kontaktu se silikonovými předměty může dojít k poškození. Přípravek může zanechat skvrny na oblečení. Nepoužívejte, pokud uplynulá doba použitelnosti. Přípravek se používá na intimní partie. Nepolykejte!


SKLADOVÁNÍ:
Skladujte při pokojové teplotě (15-25 °C ). Uchovávejte v původním obalu.
Chraňte před světlem a zdroji tepla. Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti uvedené na obalu.
Nepoužívejte, pokud je obal poškozen. 

Příbalový leták

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz