Femina Gel Australian Original 5x5 ml

209 Kč 172,73 Kč bez DPH
Skladem

Přírodní gel pro udržení intimního komfortu. Femina Gel obsahuje přírodní antiseptický olej Tea Tree Australian Original v optimální 2,7% koncentraci a kyselinu hyaluronovou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Femina Gel Australian Original 5x5 ml

CZ:

Přírodní vaginální gel pro udržení intimního komfortu

FeminaGel® obsahuje přírodní antiseptický olej Tea Tree Australian Original® v optimální 2,7% koncentraci. Olej Tea Tree díky svým antiseptickým schopnostem omezuje výskyt bakterií, plísní a kvasinek a zároveň podporuje přirozené intimní prostředí zevního genitálu ženy.

Kyselina Hyaluronová vytváří v kombinaci s vlhkým sekretem ochranný gelový povlak, který zvlhčuje a chrání intimní partie ženy.

FeminaGel® se doporučuje používat při subjektivních obtížích a nepříjemných pocitech jako je pálení, svědění, pocity sucha a další podráždění v intimní oblasti. Je vhodné jej preventivně používat před a po návštěvě bazénu, sauny nebo fitcentra.

FeminaGel® se snadno a pohodlně aplikuje díky jednotlivým dávkám v tubách, čímž je zajištěna optimální hygiena při použití. Je bezbarvý, nemastný a nezpůsobuje podráždění. Při mírných potížích se doporučuje jedna aplikace jednou za tři dny, při silnějších obtížích 1x - 2x denně a pokračovat do ústupu obtíží. Každá tuba je na jedno použití.

Pro udržení zdravé mikroflóry se doporučuje občasné použití.

Ingredients: Aqua, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil,  Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Carbomer, Sodium Hydroxide, Limonene 

Upozornění: Femina Gel nepoužívejte, pokud tuba není v samostatném balení nebo je-li obal poškozen. Při výskytu alergických reakcí přerušte požívání. Doporučuje se přerušit používání v průběhu menstruace a pokračovat až po jejím ukončení.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte při teplotě do +25°C.


SK:

Prírodný gél na udržanie intímneho komfortu vonkajšieho ženského genitálu.

FeminaGel® obsahuje prírodný antiseptický olej Tea Tree Australian Original® v optimálnej koncentrácii 2,7 %. Olej Tea Tree obmedzuje vďaka svojim antiseptickým vlastnostiam výskyt baktérií, plesní a kvasiniek a zároveň podporuje prirodzené intímne prostredie.

FeminaGel® obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá pomáha vytvoriť ochranný gélový povlak zvlhčujúci a chrániaci intímne ženské miesta.

Používanie gélu FeminaGel® sa odporúča pri subjektívnych ťažkostiach a nepríjemných pocitoch, ako je pálenie, svrbenie, pocity sucha a iné podráždenie v intímnej oblasti. Vhodné je preventívne použitie gélu pred návštevou bazéna, sauny alebo fitcentra či po nej.

FeminaGel® sa ľahko a pohodlne aplikuje vďaka jednotlivým dávkam v tubách, čím je zaistená optimálna hygiena pri použití. Je bezfarebný, nemastný a nespôsobuje podráždenie. 

Pri bežných ťažkostiach sa odporúča aplikovať raz za tri dni, pri silnejších ťažkostiach 1-x až 2-x denne a pokračovať do ústupu ťažkostí. Na udržanie zdravej mikroflóry sa odporúča občasné použitie. Každá tuba je na jedno použitie

FeminaGel® aplikujte priamo z tuby. Pred odstránením uzáveru uchopte tubu za širší koniec a straste jej obsah ako pri teplomere, aby ste zaistili, že sa premiestni do tenšieho konca.

Upozornenie: FeminaGel® nepoužívajte, ak tuba nie je v samostatnom balení alebo ak je obal poškodený. Ak zistíte porušenie obalu, vráťte celé balenie dodávateľovi. Pri výskyte alergických reakcií prerušte používanie. Odporúča sa prerušiť používanie v priebehu menštruácie a pokračovať až po jej skončení.

Ingredients: Aqua, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil,  Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Carbomer, Sodium Hydroxide, Limonene 

Skladovanie: Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do 25 ºC. Počas obdobia používania uchovajte škatuľku.

 


Čtěte více o Femina Gel Australian Original

Produkty obsahují originální Tea Tree olej nejvyšší kvality pouze z Austrálie.

Certifikát Tea Tree Oil ke shlédnutí zde: CCF_Tea Tree Oil

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení