COLLAGEN ACEROLA 250g

Značka: Pharma Activ
392 Kč 350 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Hovězí hydrolyzovaný kolagen (v kvalitě Grass-Fed = pouze ze zvířat pasených v přírodě) obohacený o Acerola extrakt (z plodů Malpighia glabra L., obsahuje 17% přírodního vitaminu C). Chutný a dobře rozpustný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Collagen Acerola extrakt 250g

Obsah netto: 250 g

CZ:

doplněk stravy v práškové formě

Vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže, zubů.

Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému a snížení míry únavy a vyčerpání.

Složení: hovězí hydrolyzovaný kolagen (v kvalitě Grass-Fed=pouze ze zvířat pasených v přírodě), Acerola extrakt(z plodů Malpighia glabra L., obsahuje 17% přírodního vitaminu C)

Dávkování: Doporučuje se užívat 1 dávku denně(=1odměrka, 5g). Práškovou směs rozmíchejte ve studené vodě nebo ve studeném nápoji. Nespotřebovaný nápoj uložte v chladnu (5ºC) a spotřebujte do 24 hodin. Před použitím vždy dobře promíchejte.  

Složení v 1 dávce 5g: hydrolyzovaný kolagen 4850 mg, Acerola extrakt 150 mg, z toho přírodní vitamin C 25mg 31,25%*, *% referenční hodnota příjmu

Upozornění: Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu. 

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Chraňte před přímým slunečním světlem. Skladujte v suchu, v uzavřeném obale, při teplotě od 5 do 25ºC.

 


SK:

Výživový doplnok v práskovej forme

Vitamín C prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, kože, zubov.

Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Zloženie: hovädzí hydrolyzovaný kolagén (v kvalite Grass-Fed=iba zo zvierat pasených v prírode), Acerola extrakt (z plodov Malpighia glabra L., obsahuje 17% prírodného vitamínu C)

Dávkovanie: Odporúča sa užívať 1 dávku denne(=1odmerka, 5g). Práškovú zmes rozmiešajte v studenej vode alebo v studenom nápoji. Nespotrebovaný nápoj uložte v chlade (5ºC) a spotrebujte do 24 hodín. Pred použitím vždy dobre premiešajte.

Zloženie v 1 dávke 5g: hydrolyzovaný kolagén 4850 mg, Acerola extrakt 150 mg, z toho prírodný vitamín C 25 mg 31,25%*,*% referenčná hodnota príjmu

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy musia konzumáciu konzultovať s lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedenú v zložení produktu.

Skladovanie: Ukladajte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Skladujte v suchu, v uzavretom obale pri teplote od 5 do 25 ºC.


Náhled etikety: collagen_gras_fed_270_52.indd


GRASS-FED Prohlášení
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz