VARIXOBENE 90 tobolek

Novinka
419 Kč 374,11 Kč bez DPH
Možnosti doručení

Doplněk stravy v celulózových tobolkách. 

Výživa pro kardiovaskulární systémsnižuje pocit těžkých nohou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VARIXOBENE 90 tobolek

Doplněk stravy v celulózových tobolkách.

Obsah 90 tobolek (63 g).

Výživa pro kardiovaskulární systémsnižuje pocit těžkých nohou.

Obsahuje Aesculus hippocastanum a další účinné látky.

Dávkování: Doporučuje se užívat 3 tobolky denně. Tobolky se přijímají ráno, během dne a večer. Maximální denní povolená dávka jsou 3 tobolky.

Složení (v přepočtu na denní dávku 3 tobolky): Složení: Rutin 300mg, Diosmin (Citrus aurantium, extrakt z citrusových plodů) 300mg, Kaštan koňský (Aesculus hippocastanum, extrakt z kůry) 300mg, Hesperidin (Citrus aurantium, extrakt z kůry citrusových plodů) 180mg, Hloh ostrotrnný (Cratageus oxyacantha, extrakt z květů a listů, 1% Vitexinu) 300mg, Resveratrol (Polygonum cuspidatum, extrakt z vinných jader) 150mg, D-alfa tokoferyl acetát(vitamin E) 18mg 150%*, Menachinon (vitamin K2MK7) 225g 300%*, kyselina askorbová (vitamin C) 54mg 67%*, *% referenční hodnota příjmu.

Upozornění: Není určeno pro děti do 15 let, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy.Nepřekračujte nejvyšší denní dávku.

Složení: Rutin, Diosmin (Citrus aurantium, extrakt z citrusových plodů), Kaštan koňský (Aesculus hippocastanum, extrakt z kůry), Hesperidin (Citrus aurantium, extrakt z kůry citrusových plodů), Hloh ostrotrnný (Cratageus oxyacantha, extrakt z květů a listů, 1% Vitexinu), Resveratrol (Polygonum cuspidatum, extrakt z vinných jader), kyselina askorbová, D-alfa tokoferyl acetát, vitamin K2MK7, pomocné protispékavé látky (stearan hořečnatý, talek), celulózová tobolka.

Skladování: Ukládat mimo dosah dětí a slunečních paprsků, skladujte v suchu a teplotě do 25°C.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz