Vitamin C 1000 mg 60 kapslí

Akce
225 Kč –34 %
vitamin c 100mg 60kapsli
225 Kč –34 % 149 Kč 129,57 Kč bez DPH
Skladem

Vitamin C je nezbytný pro správný rozvoj a fungování organismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin C 1000 mg 60 kapslí

CZ:

Doplněk stravy

Vitamin C (kyselina L-askorbová) je nezbytný pro správný rozvoj a fungování organismu. Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, současně přispívá k normální tvorbě kolagenu a chrupavek. Jako antioxidant podporuje imunitní systém a ochrání buňky před oxidativním stresem. Snižuje míru únavy a vyčerpání. Podporuje vstřebávání železa.

Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Složení: plnidlo (Maltodextrín roket), Kyselina L-askorbová (Vitamin C), obal kapsle (želatina), protispékavá látka (Stearan hořečnatý). 

Dávkování: 2 kapsle denně. Zapít dostatečným množstvím vody. V jedné dávce (2 kapsle): Kyselina L-askorbová (Vitamin C) 1000mg/1250%*, *referenční hodnota přijmu

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po konzultaci s lékařem. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu.

Skladování: Skladujte mimo dosah dětí. Chraňte před vlhkostí a přímým slunečním světlem. Skladujte v suchu, v uzavřeném obale při teplotě od 5 do 25°C.


SK:

Vitamin C (kyselina L-askorbová) je nevyhnutný pre správny rozvoj a fungovanie organizmu. Prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému Počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom, Súčasne prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a chrupaviek. Ako antioxidant podporuje imunitný systém a ochráni bunky pred oxidatívnym stresom. Znižuje mieru únavy a vyčerpania. Podporuje vstrebávanie železa.

Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu.

Zloženie: plnidlo (maltodextrín roket), Kyselina L-askorbová (Vitamin C), obal kapsule (želatína), protihrudkujúca látka (Stearan horečnatý) 

Dávkovanie: 2 kapsuly denne. Zapiť dostatočným množstvom vody. V jednej dávke (2 kapsule): Kyselina L-askorbová (Vitamin C) 1000mg/1250%*, *denný referenčný príjem látok

Upozornenie: Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy musia konzumáciu konzultovať s lekárom.Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedenú v zložení produktu.

Skladovanie: Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte před vlhkosťou a priamym slnečným svetlom. Skladujte v suchu, v uzavretom obale pri teplote od 5 do 25°C.


Náhled etikety: vitamin_c_1000mg_60kapsli 

 

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz