LIPOZOMAL Vitamín K2 MK7 + D3 1000 I.U. 250ml

389 Kč 338,26 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

 

Přispívá k normální hladině vápníku v krvi a normálnímu stavu kostí, udržení normální činnosti svalů, stavu zubů. Podporuje funkci imunitního systému.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

LIPOZOMAL Vitamín K2 MK7 + D3 1000 I.U. 250ml

CZ:

Doplněk stravy

Lipozomální vitamín K2 MK7 a D3 mají v porovnání s jinými formami vyšší vstřebatelnost. Je to dáno tím, že tekutý vitamín K2 MK7 a D3 jsou obaleny fosfolipidovými bublinkami tzv. lipozomy. Lipozomální obal chrání vitamíny před degradací, umožňuje rychlejší a účinnější vstřebávání, stejně tak lepší přístup do nitra buněk. 

Vitamin D3 (cholecalciferol) přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu. Vitamin D přispívá k normální hladině vápníku v krvi a normálního stavu kostí. Vitamin D přispívá k udržení normální činnosti svalů, stavu zubů, podporuje funkci imunitního systému a podílí se na procesu dělení buněk. K2 (menachinon) přispívá k normální srážlivosti krve a udržení normálního stavu kostí.

Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťuji řádné fungováni organismu a dobrou kondici.

Dávkování: 2ml denně. Před použitím protřepat. Doporučujeme rozředit ve 200ml vody. Případná usazenina je přirozeného původu a nemá vliv na kvalitu výrobku. V denní dávce 2ml: menachinon (Vitamín K2 MK-7)  0,1mg 133%*; cholekalciferol (Vitamín D3) 0,025mg / 500%*, 1000 I.U. * referenční hodnota příjmu
Složení: čištěná voda, emulgátor (slunečnicový lecitin), konzervační látka (sorban draselný), menachinon (Vitamín K2 MK-7), cholekalciferol (Vitamín D3)

Upozornění: Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Po otevření skladovat v chladničce a spotřebujte do 5 měsíců. Chraňte před přímým slunečním světlem.


SK:

Výživový doplnok

Lipozomálny vitamín K2 MK7 a D3 majú v porovnaní s inými formami vyššiu vstrebateľnosť. Je to dané tým, že tekutý vitamín K2 MK7 a D3 sú obalený fosfolipidovými bublinkami tzv. lipozómami. Lipozomálny obal chráni vitamín C pred degeneráciou, umožňuje rýchlejšie a účinnejšie vstrebávanie, ako aj lepší prestup do vnútra buniek.

Vitamín D3 (cholekalciferol) prispieva k normálnemu vstrebávaniu / využitiu vápnika a fosforu. Vitamín D prispieva k normálnej hladine vápnika v krvi a zdravých kostí. Vitamín D prispieva k udržaniu normálnej činnosti svalov, stavu zubov, podporuje funkciu imunitného systému a podieľa sa na procese delenia buniek.

Nezabudnite, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zabezpečia správne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu.

Dávkovanie: 2ml denne. Pred použitím pretrepať. Odporúčame rozriediť v 200 ml vody. Prípadná usadenina je prirodzená. V dennej dávke 2ml: menachinón (Vitamín K2 MK-7) 0,1mg 133% *; cholekalciferol (Vitamín D3) 0,025mg / 500% *, 1000 I.U. * denný referenčný príjem látok

Zloženie: čistená voda, emulgátor (slnečnicový lecitín), konzervačná látka (sorban draselný), menachinón (Vitamín K2 MK-7), cholekalciferol (vitamín D3)

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy musia konzumáciu konzultovať s lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedenú v zložení produktu. 
Skladovanie: Skladovať mimo dosahu deti. Po otvorení skladovať v chladničke a spotrebujte do 1 mesiaca. Chrániť pred priamym slnečným žiarením.

Náhled etikety:  vitamin_k2_lipozomal

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz