Ústenka rouška NON-MEDICAL 3-vrstvá jednorázová 100ks

Akce
350 Kč –72 %
100ks
350 Kč –72 % 98 Kč 80,99 Kč bez DPH
Skladem

Rouška 3-vrstvá jednorázová s gumičkou, modrá

baleno po 100 kusech

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ústenka rouška NON- MEDICAL 3-vrstvá  jednorázová 50ks, Certifikat CE, GB/T32610-2016 

Obsah balení: 50 kusů

Barva: modrá

Název: Disposable Protective mask. Model a velikost: 17,5 x 9,5 cm. Výrobek splňující standard GB/T32610-2016 

Čtěte návod k použití: Rouška se užívá nasazením na obličej. Nasazení musí být provedeno tak, aby rouška zcela zakrývala nos a ústa uživatele. Nasazování se provede pomocí gumiček. Pomocí ukazováčku a prostředního prstu zatlačte nosní sponu, roztáhněte masku dolů ke spodní čelisti. Těsnost roušky a tím i možná propustnost po jejím obvodu je závislá na způsobu nošení roušky a výrobce ji nezaručuje. Vyvarujte se dotyku na plochu roušky a pro manipulaci s ní využívejte pouze úchyty. Roušku z obličeje sundávejte opět za gumičky, nedotýkejte se její plochy. Před i po manipulaci s rouškou si umyjte ruce mýdlem a vodou, případně desinfekčním prostředkem. Používat se zvýšenou opatrností v případě kardiopulmonální dysfunkce.

Podmínky skladování: Produkt musí být skladován v místnosti při teplotách -20 až +38°C a relativní vlhkostí nejvýše 80%, dobrým větráním, bez korozivních plynů, protipožárním, vlhkostním, krysotěsným a hmyzem odolným zařízením a doba skladování musí být v souladu s platností produktu.

Upozornění: Před použitím zkontrolujte, zda obal a maska nejsou poškozeny. Pokud je poškozen, nepoužívejte jej. Roušku použijte co nejdříve po otevření obalu. Doba nošení by neměla přesáhnout 4 hodiny. Nelze prát. Pokud jsou ve styku roušky vousy uživatele, bude docházet k netěsnostem. Nepoužívat v prostředí kde je snížené procento množství kyslíku, nepoužívejte ve výbušném prostředí. Nevhodné pro děti do 3 let! Děti mezi 3 až 12 lety by měly být při nošení pod dohledem.

Balení: Prodáváno v neděliteném balení /uzavřeném obale/, ve kterém je obsaženo 50 ks roušek/ústenek. Toto balení je vhodné k přepravě. Přepravovat a uchovávat v originálním balení. 

Materiál: 67% netkaná textilie, 33% Melt-Blown textilie

Číslo šarže: uvedeno na obale. Datum výroby: uvedeno na obale. Datum expirace: uvedeno na obale

Výrobce: GUANGDONG ANNUOCHEN MEDICAL SUPPLIES CO., LTD., Second  floor, Black 7, 2nd District Zhangcha Langbao Industrial Park Chancheng District, Fashan City, Guangdong Province, China

Dovozce: Fresh IT Systems s.r.o.

Zboží z hygienických důvodů není možné vrátit!

Certifikace

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz