Respirátor FFP2 XS KIDS

15 Kč 12,40 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Obsah balení 1 kus
bez výdechového filtru, EN 149: 2001 + A1: 2009

Detailní informace

Barva: růžový (srdce)
15 Kč
12,40 Kč bez DPH
Barva: modrý (delfín)
15 Kč
12,40 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Respirátor FFP2 XS KIDS

Vlastnosti: Respirátor je určen k ochraně uživatele proti vdechování pevných částic a kapalných aerosol. Respirátor je určen pro jednorázové použití, nečistí se, doba použití je závislá na prašné koncentraci na pracovišti a aktivitě uživatele. Respirátor smí být používán maximálně v rozsahu jedné směny. Respirátor musí být vyměněn, jestliže prach pronikl respirátorem a bylo zjištěno znečištění, pach nebo jiný příznak průniku škodlivin respirátorem, došlo k podstatnému zvýšení dýchacího odporu.

Název: Respirátor YINUOTONG Filtering half mask ZJDL-95 FFP2 NR, (NR – nelze použít pro vice než jednu směnu) Model: ZJDL-95 je v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/425 o osobních ochranných prostředcích (OOP) a o zrušení směrnice Rady 89/686/EHS. Velikost: 13,8x10 cm

Účinnost filtrace částic: do 94%.

Aplikace: osobní ochrana, na jedno použití

Harmonizovaná norma: EN 149: 2001 + A1: 2009

ČTĚTE NÁVOD K POUŽITÍ: otevřete respirátor , přiložte respirátor na obličej a přetáhněte upínací pásky, dotvarujte nosní výztuhu, prověřte těsnost respirátoru prudkým nadechnutím a zkontrolujte zda vzduch neproudí mezi respirátorem a obličejem. Zlepšení těsnosti dosáhnete posunutím respirátoru na obličeji do vhodnější polohy, úpravou vytvarování nosní výztuhy, posunutím upínacích pásku do vhodnější polohy. Požadavky na těsnost pravděpodobně nebudou splněny, jestliže má uživatel vousy na dosedací ploše těsnící linie respirátoru. Dotekem na plochu respirátoru může dojít ke kontaminaci nežádoucími částicemi. Respirátor z obličeje sundávejte opět za textilní elastické úchyty se nedotýkejte jeho plochy. Před i po manipulaci s respirátorem si umyjte ruce mýdlem a vodou případně desinfekčním prostředkem.

Podmínky skladování: Produkt musí být skladován v místnosti při teplotách -20 až +40°C a relativní vlhkostí nejvýše 80%, dobrým větráním, bez korozivních plynů, protipožárním, vlhkostním, krysotěsným a hmyzem odolným zařízením a doba skladování musí být v souladu s platností produktu.

Balení: Respirátor přepravujte a uchovávejte v originálním balení. Zabraňte mechanickému poškození a kontaminaci před použitím uzavřeným způsobem, balení ve sterilních a bezprašných zařízeních.

Upozornění: Před použitím zkontrolujte, zda obal a maska nejsou poškozeny. Pokud je poškozen, nepoužívejte jej. Respirátor použijte co nejdříve po otevření obalu. Doba nošení by neměla přesáhnout 12 hodin. Nelze prát. Pokud jsou ve styku respirátoru vousy uživatele, bude docházet k netěsnostem. Nepoužívat v prostředí kde je snížené procento množství kyslíku, nepoužívejte ve výbušném prostředí. Nevhodné pro děti do 3 let! Děti mezi 3 až 12 lety by měly být při nošení pod dohledem.

Materiál: PP netkaná textile, Melt-Blown textilie, Filtr airlaid netkaná textilie.

Šarže/LOT: na obale

Datum výroby/PD: na obale

Exspirace/MHD/BBD: na obale

Výrobce: Zhejiang Dali Mask Co., Ltd., Floor 4-5, Building 58, Shidai Chuangyeyuan, Huangshe Industrial Zone, Mayu Town, Ruian City, Wenzhou City, Zhejiang Province, China

Barvy: fialový (jednorožec), růžový (panda), červený (srdce), bílý (raketa)

Oznámený subiekt: LGAI Technological Center, S.A. (APPLUS) Campus UAB - Ronda de la Font del Carme s/n 08193 Bellaterra (Barcelona) SPAIN (číslo oznameného subjektu 0370).

Dovozce: SECURA INVEST BOHEMIA s.r.o. Růžová 514/12, 500 04 Hradec Králové

Prohlášení o shodě a CERTIFIKACE na www.mamrousky.cz

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz