Respirátor FFP2 HYGISUN 20ks

184 Kč 152,07 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
2.10.2023
Možnosti doručení

20 kusů v balení

Barva: bílá

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Respirátor HYGISUN HS0501A FFP2 NR, bez výdechového filtru/ventilu. CE 2797, EN 149: 2001 + A1: 2009

Barva: bílá

Název: Respirátor HYGISUN FFP2 NR, (NR – nelze použít pro více než jednu směnu)

Model: HS0501A je v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/425 o osobních ochranných prostředcích (OOP) a o zrušení směrnice Rady 89/686/EHS. Velikost: 16cmx10,5 cm

Typ: Filtrační polomaska s filtrem pevných částic pro použití ve zdravotnictví.

Technická specifikace: Technická specifikace pro splnění přílohy II nařízení OOP (EU) 2016/425.

Účinnost filtrace částic: do 94%.

Aplikace: osobní ochrana, na jedno použití

Harmonizovaná norma: EN 149:2001 + A1: 2009, 2020/403 – RPE Technická Specifikace

Vlastnosti: Respirátor je určen k ochraně uživatele proti vdechování pevných částic a kapalných aerosol. Respirátor je určen pro jednorázové použití, nečistí se, doba použití je závislá na prašné koncentraci na pracovišti a aktivitě uživatele. Respirátor smí být používán maximálně v rozsahu jedné směny. Respirátor musí být vyměněn, jestliže  prach pronikl respirátorem a bylo zjištěno znečištění, pach nebo jiný příznak průniku škodlivin respirátorem, došlo k podstatnému zvýšení dýchacího odporu.

ČTĚTE NÁVOD K POUŽITÍ: otevřete respirátor , přiložte respirátor na obličej a přetáhněte upínací pásky, dotvarujte nosní výztuhu, prověřte těsnost respirátoru prudkým nadechnutím a zkontrolujte, zda vzduch neproudí mezi respirátorem a obličejem. Zlepšení těsnosti dosáhnete posunutím respirátoru na obličeji do vhodnější polohy, úpravou vytvarování nosní výztuhy,  posunutím upínacích pásku do vhodnější polohy. Požadavky na těsnost pravděpodobně nebudou splněny, jestliže má uživatel vousy na dosedací ploše těsnící linie respirátoru. Dotekem na plochu respirátoru může dojít ke kontaminaci nežádoucími částicemi. Respirátor z obličeje sundávejte opět za textilní elastické úchyty, nedotýkejte se jeho plochy. Před i po manipulaci s respirátorem si umyjte ruce mýdlem a vodou, případně desinfekčním prostředkem.

Podmínky skladování: Produkt musí být skladován v místnosti při teplotách -20 až +38°C a relativní vlhkostí nejvýše 80%, dobrým větráním, bez korozivních plynů, protipožárním, vlhkostním, krysotěsným a hmyzem odolným zařízením a doba skladování musí být v souladu s platností produktu.

Balení: Respirátor přepravujte a uchovávejte v originálním balení. Zabraňte mechanickému poškození a kontaminaci před použitím uzavřeným způsobem, balení ve sterilních a bezprašných zařízeních.

Upozornění: Před použitím zkontrolujte, zda obal a maska nejsou poškozeny. Pokud je poškozen, nepoužívejte jej. Respirátor použijte co nejdříve po otevření obalu. Doba nošení by neměla přesáhnout 12 hodin. Nelze prát. Pokud jsou ve styku respirátoru vousy uživatele, bude docházet k netěsnostem. Nepoužívat v prostředí, kde je snížené procento množství kyslíku, nepoužívejte ve výbušném prostředí. Nevhodné pro děti do 3 let! Děti mezi 3 až 12 lety by měly být při nošení pod dohledem.

Respirátor uvedený v tomto certifikátu (No. CE 730303) je určen k použití zdravotnickými pracovníky, záchranáři a dalším personálem zapojeným do úsilí o omezení viru COVID-19 a zamezení jeho dalšího šíření.

Výrobek, na který se vztahuje tento certifikát, není schválen pro průmyslové aplikace, a certifikát je platný pouze po dobu, kdy je doporučen list Komise EU 2020/403.

Posouzení produktu: OOP společnosti BSI pro zdravotnické odborníky 2020/403 – technická specifikace RPE. Model HYGISUN HS0501A Obličejová maska Podle přílohy II technické specifikace (EHSR) nařízení OOP (EU) 2016/425 OOP pro použití zdravotnickými pracovníky podle doporučení Komise 2020/403.

Testováno v souladu s technickými předpisy BSI COVID-19 pro filtrování obličejové masky, specifikace pro masky pro použití zdravotnickými pracovníky.

Materiál: 30% Melt-Blown textilie,70% Netkaná textilie.

Šarže/LOT: na obale

Datum výroby/PD: na obale

Exspirace/MHD/BBD: na obale

Výrobce: Hunan Dreaming Cloud E-Commerce CO., Ltd. Block 1, Smart Tech Park, 57# Huangxing Avenue, Changsha Economic and Technological Development Zone, Changsha, Hunan, China          

Oznámený subiekt: BSI Group The Netherlands B.V. John M. Keynesplein 9, 1066 EP, Amsterdam, Netherlands (číslo oznameného subjektu 2797)

EU Zástupce: Sunbeam International GmbH, Schumanstr.12, Würselen 52146 Germany

Dovozce: FRESH IT Systems s.r.o., Švihovská 264/1, 142 00 Praha

 

Hygisun Prohlášení o shodě

Hygisun Certifikát

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz