Respirátor FFP2 ANRHEALTH NR BLACK 10ks

179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
 

Barva: černá

Balení: 10ks/krabička

Detailní informace

Detailní popis produktu

Respirátor ANRHEALTH ANR005 FFP2 NR BLACK, bez výdechového filtru/ventilu. CE 2797, EN 149: 2001 + A1: 2009

Barva: černá

Vlastnosti: Respirátor je určen k ochraně uživatele proti vdechování pevných částic a kapalných aerosol. Respirátor je určen pro jednorázové použití, nečistí se, doba použití je závislá na prašné koncentraci na pracovišti a aktivitě uživatele. Respirátor smí být používán maximálně v rozsahu jedné směny. Respirátor musí být vyměněn, jestliže  prach pronikl respirátorem a bylo zjištěno znečištění, pach nebo jiný příznak průniku škodlivin respirátorem, došlo k podstatnému zvýšení dýchacího odporu.

Název: Respirátor anrhealth FFP2 NR, (NR – nelze použít pro více než jednu směnu) Model: ANR 005 je v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/425 o osobních ochranných prostředcích (OOP) a o zrušení směrnice Rady 89/686/EHS. Velikost: 16cmx10,5 cm

Typ: Filtrační polomaska s filtrem pevných částic pro použití ve zdravotnictví.

Technická specifikace: Technická specifikace pro splnění přílohy II nařízení OOP (EU) 2016/425.

Účinnost filtrace částic: do 94%.

Aplikace: osobní ochrana, na jedno použití

Harmonizovaná norma: EN 149: 2001 + A1: 2009

ČTĚTE NÁVOD K POUŽITÍ: otevřete respirátor, přiložte respirátor na obličej a přetáhněte upínací pásky, dotvarujte nosní výztuhu, prověřte těsnost respirátoru prudkým nadechnutím a zkontrolujte, zda vzduch neproudí mezi respirátorem a obličejem. Zlepšení těsnosti dosáhnete posunutím respirátoru na obličeji do vhodnější polohy, úpravou vytvarování nosní výztuhy,  posunutím upínacích pásku do vhodnější polohy. Požadavky na těsnost pravděpodobně nebudou splněny, jestliže má uživatel vousy na dosedací ploše těsnící linie respirátoru. Dotekem na plochu respirátoru může dojít ke kontaminaci nežádoucími částicemi. Respirátor z obličeje sundávejte opět za textilní elastické úchyty, nedotýkejte se jeho plochy. Před i po manipulaci s respirátorem si umyjte ruce mýdlem a vodou, případně desinfekčním prostředkem.

Podmínky skladování: Produkt musí být skladován v místnosti při teplotách -20 až +40°C a relativní vlhkostí nejvýše 80%, dobrým větráním, bez korozivních plynů, protipožárním, vlhkostním, krysotěsným a hmyzem odolným zařízením a doba skladování musí být v souladu s platností produktu.

Balení: Respirátor přepravujte a uchovávejte v originálním balení. Zabraňte mechanickému poškození a kontaminaci před použitím uzavřeným způsobem, balení ve sterilních a bezprašných zařízeních.

Upozornění: Před použitím zkontrolujte, zda obal a maska nejsou poškozeny. Pokud je poškozen, nepoužívejte jej. Respirátor použijte co nejdříve po otevření obalu. Doba nošení by neměla přesáhnout 12 hodin. Nelze prát. Pokud jsou ve styku respirátoru vousy uživatele, bude docházet k netěsnostem. Nepoužívat v prostředí kde je snížené procento množství kyslíku, nepoužívejte ve výbušném prostředí. Nevhodné pro děti do 3 let! Děti mezi 3 až 12 lety by měly být při nošení pod dohledem.

Respirátor uvedený v tomto certifikátu (No. CE 729645) je určen k použití zdravotnickými pracovníky, záchranáři a dalším personálem zapojeným do úsilí o omezení viru COVID-19 a zamezení jeho dalšího šíření.

Výrobek, na který se vztahuje tento certifikát, není schválen pro průmyslové aplikace, a certifikát je platný pouze po dobu, kdy je doporučen list Komise EU 2020/403.

Posouzení produktu: OOP společnosti BSI pro zdravotnické pracovníky 2020/403 – technická specifikace RPE. Model ANR 005 Obličejová maska podle přílohy II technické specifikace (EHSR) nařízení OOP (EU) 2016/425 OOP pro použití zdravotnickými pracovníky podle doporučení Komise 2020/403.

Testováno v souladu s technickými předpisy BSI COVID-19 pro filtrování obličejové masky, specifikace pro masky pro použití zdravotnickými pracovníky.

Materiál: PP netkaná textile 44%, Melt-Blown textilie 28%, Filtr airlaid netkaná textilie 28%.

Šarže/LOT: na obale

Datum výroby/PD: na obale

Exspirace/MHD/BBD: na obale

Výrobce: Jinhua City Annier Cosmetics Co., Ltd, Building 37, Scientific Inovation Park, Caozhai Town, Jinhua Zhejiang 321031 China

Oznámený subjekt: BSI Group The Netherlands B.V. John M. Keynesplein 9, 1066 EP, Amsterdam, Netherlands (číslo oznameného subjektu 2797)

EU Zástupce: Partilandia2010 S.L., B85985133. C/ Alcalá 58 1°lzq., 28014 Madrid, Espana

Dovozce: Lochlin s.r.o.,  Krumlovská 530/1, 140 00 Praha 4

Prohlášení o shodě na www.mamrousky.cz

 

Harmonizovaná norma: EN 149: 2001 + A1: 2009, 2020/403 – RPE Technická Specifikace

ČTĚTE NÁVOD K POUŽITÍ: otevřete respirátor , přiložte respirátor na obličej a přetáhněte upínací pásky, dotvarujte nosní výztuhu, prověřte těsnost respirátoru prudkým nadechnutím a zkontrolujte zda vzduch neproudí mezi respirátorem a obličejem. Zlepšení těsnosti dosáhnete posunutím respirátoru na obličeji do vhodnější polohy, úpravou vytvarování nosní výztuhy,  posunutím upínacích pásku do vhodnější polohy. Požadavky na těsnost pravděpodobně nebudou splněny, jestliže má uživatel vousy na dosedací ploše těsnící linie respirátoru. Dotekem na plochu respirátoru může dojít ke kontaminaci nežádoucími částicemi. Respirátor z obličeje sundávejte opět za textilní elastické úchyty se nedotýkejte jeho plochy. Před i po manipulaci s respirátorem si umyjte ruce mýdlem a vodou případně desinfekčním prostředkem.

Podmínky skladování: Produkt musí být skladován v místnosti při teplotách -20 až +38°C a relativní vlhkostí nejvýše 80%, dobrým větráním, bez korozivních plynů, protipožárním, vlhkostním, krysotěsným a hmyzem odolným zařízením a doba skladování musí být v souladu s platností produktu.

Upozornění: Před použitím zkontrolujte, zda obal a maska nejsou poškozeny. Pokud je poškozen, nepoužívejte jej. Respirátor použijte co nejdříve po otevření obalu. Doba nošení by neměla přesáhnout 12 hodin. Nelze prát. Pokud jsou ve styku respirátoru vousy uživatele, bude docházet k netěsnostem. Nepoužívat v prostředí kde je snížené procento množství kyslíku, nepoužívejte ve výbušném prostředí. Nevhodné pro děti do 3 let! Děti mezi 3 až 12 lety by měly být při nošení pod dohledem.

Materiál: 30% Melt-Blown textilie,70% Netkaná textilie.

Šarže/LOT: uvedeno na obale

Datum výroby/PD: uvedeno na obale

Exspirace/MHD/BBD: uvedeno na obale

Výrobce: Jinhua City Annier Cosmetics Co., Ltd, Building 37, Scientific Inovation Park, Caozhai Town, Jinhua Zhejiang 321 031 China        

Oznámený subjekt: BSI Group The Netherlands B.V. John M. Keynesplein 9, 1066 EP, Amsterdam, Netherlands (číslo oznameného subjektu 2797)

EU Zástupce: Partilandia 2010 S.L, B85985133. C/Alcalá 58 1ºlzq., 28014 Madrid. Espaňa

Dovozce: everGO s.r.o., Kaprova 42/14, 110 00, Praha, Česká republika

Prohlášení o shodě na www.mamrousky.cz

 

 

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení