HERBOW aviváž s parfémem 2v1 IBIŠEK-SENO 200ml

Novinka
153 Kč 126,45 Kč bez DPH
Možnosti doručení

Herbow aviváže na praní s parfémy 2v1 jsou superkoncentráty na bázi přírodních složek. Naše produkty dokazují svůj změkčující účinek použitím velmi malého množství produktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HERBOW aviváž na praní s parfémem 2v1 IBIŠEK-SENO 200ml


Herbow aviváže na praní s parfémy 2v1 jsou superkoncentráty na bázi přírodních složek. Naše produkty dokazují svůj změkčující účinek použitím velmi malého množství produktu. Díky použitým přírodním vonným složkám poskytují aviváže vašemu prádlu příjemnou, dlouhotrvající vůni.

Aviváž s parfémem 2v1 200ml s vůní růže vystačí až na 40 pracích dávek. Jsou ideálním doplňkem k pracím prostředkům na bázi mýdlových ořechů HERBOW.

Složení: 5-15% kationtové povrchově aktivní látky, <5% neiontové povrchově aktivní látky. Dále obsahuje: parfémy (BENZYL SALIYLATE, EUGENOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL, COUMARIN, GERANIOL) , konzervační látky: Phenoxyethanol. Dále obsahuje: Benzyl Salicylate, Eugenol, Hexyl Cinnamal, D-Limonette, Coumarin.

Varování: Může vyvolat alergickou kožní reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při podrážděníkůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.


Návod k použití: Do nádoby na aviváž v pračce, nalijte 5 ml parfému na praní (1/2 víčka). Koncentrát nepoužívejte přímo na prádlo. Před použitím dobře promíchejte.

Skladování: Uchovávejte při teplotě 5°C - 35°C. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz