HERBOW aviváž s parfémem 2v1 HEŘMÁNEK 200ml

Novinka
153 Kč 126,45 Kč bez DPH
Možnosti doručení

Herbow aviváže na praní s parfémy 2v1 jsou superkoncentráty na bázi přírodních složek.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

HERBOW aviváž na praní s parfémem 2v1 heřmánek 200 ml


Herbow aviváže na praní s parfémy 2v1 jsou superkoncentráty na bázi přírodních složek. Naše produkty dokazují svůj změkčující účinek použitím velmi malého množství produktu. Díky použitým přírodním vonným složkám poskytují aviváže vašemu prádlu příjemnou, dlouhotrvající vůni. Aviváž s prafémem 2v1 200ml vystačí až na 40 pracích dávek. Jsou ideálním doplňkem k pracím prostředkům na bázi mýdlových ořechů HERBOW.

Složení: 5-15% kationtové povrchově aktivní látky, <5% neiontové povrchově aktivní látky. Dále obsahuje: parfémy (Amyl cinnamal, Citral, Citronellol, Coumarin, Limonene, Linalool, Geraniol), konzervační látky (Phenoxyethanol). Obsahuje AMYL CINNAMAL, 4-TERT-BUTYLCYCLOHEXYL ACETATE.

Varování: Může vyvolat alergickou kožní reakci.Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Zamezte vdechování par. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc. Obsahuje CITRONELOOL, COUMARIN, D-LIMONENE. Může vyvolat alergickou reakci.

Návod k použití: Do nádoby na aviváž v pračce, nalijte 5 ml parfému na praní (1/2 víčka). Koncentrát nepoužívejte přímo na prádlo. Před použitím dobře promíchejte.

Skladování: Uchovávejte při teplotě 5°C - 35°C.

UFI:EYH5-908P-N00A-TCKV

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz