HERBOW aviváž na praní s parfémem 2v1 GUAVE 200ml

Novinka
153 Kč 126,45 Kč bez DPH
Možnosti doručení

Herbow aviváže na praní s parfémy 2v1 jsou superkoncentráty na bázi přírodních složek.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

HERBOW aviváž na praní s parfémem 2v1 GUAVA 200ml

Herbow aviváže na praní s parfémy 2v1 jsou superkoncentráty na bázi přírodních složek. Naše produkty dokazují svůj změkčující účinek použitím velmi malého množství produktu. Díky použitým přírodním vonným složkám poskytují aviváže vašemu prádlu příjemnou, dlouhotrvající vůni.

Aviváž s prafémem 2v1 200ml vystačí až na 40 pracích dávek. Jsou ideálním doplňkem k pracím prostředkům na bázi mýdlových ořechů HERBOW.

Složení: 5-15% kationtové povrchově aktivní látky, <5% neiontové povrchově aktivní látky. Dále obsahuje: parfémy (Citronellol, Limonene, Citral), konzervační látky (Phenoxyethanol). Obsahuje CITRONELLOL, LIMONENE.

Varování: Může vyvolat alergickou kožní reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pokud potřebujete lékařskou pomoc, mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku. Zabraňte vdechnutí výparů. Při styku s kůží: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při podráždění kůže nebo vyrážce vyhledejte lékařskou pomoc.

Návod k použití: Do nádoby na aviváž v pračce, nalijte 5 ml parfému na praní (1/2 víčka). Koncentrát nepoužívejte přímo na prádlo. Před použitím dobře promíchejte. Skladování: Uchovávejte při teplotě 5°C - 35°C.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz