Hořčík MAGNESIUM 375 mg, 60 kapslí

179 Kč 155,65 Kč bez DPH
Skladem

Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k psychické činnosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hořčík MAGNESIUM 375 mg, 60 kapslí

CZ:

Doplněk stravy

Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k psychické činnosti. Přispívá k elektrolytické rovnováze, k normálnímu energetickému metabolismu. Hořčík se podílí na procesu dělení buněk, přispívá k normální syntéze bílkovin, činnosti svalů. Hořčík přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů.

Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici.

Složení: plnidlo (Maltodextrín roket), Hořčík (Magnesium bisglycinate), obal kapsle (želatina), protispékavá látka (Stearan hořečnatý)

Chelátová forma bisglycinát hořčíku přináší vysokou vstřebatelnost a biodostupnost, vhodný pro cílené a rychlé doplnění hořčíku.

Dávkování: 1 kapsle 3x denně. Zapijte dostatečným množstvím vody. V jedné dávce (3 kapsule): Hořčík (Magnesium bisglycinate) 375mg/100%*,  *referenční hodnota přijmu

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Nevhodné pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po konzultaci s lékařem. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu.

Skladování: Skladujte mimo dosah dětí. Chraňte před vlhkostí a přímým slunečním světlem. Skladujte v suchu, v uzavřeném obale při teplotě od 5 do 25°C.


SK:

Výživový doplnok

Horčík prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a psychickej rovnováhe. Prispieva k elektrolytickej rovnováhe, k normálnemu energetickému metabolizmu. Horčík sa podieľa na procese delenia buniek, prispieva k normálnej syntéze bielkovín, činnosti svalov. Horčík prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí a zubov.

Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu.

Zloženie: plnidlo (Maltodextrín roket), Horčík (Magnesium bisglycinate), obal kapsle (želatína), protihrudkujúca látka (Stearan horečnatý)

Dávkovanie: 1 kapsula 3x denne. Zapiť dostatočným množstvom vody. V jednej dávke (3 kapsule): Horčík (Magnesium bisglycinate) 375mg/100%*, *denný referenčný príjem látok

Upozornenie: Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy musia konzumáciu konzultovať s lekárom. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedenú v zložení produktu.

Skladovanie: Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte před vlhkosťou a priamym slnečným svetlom. Skladujte v suchu, v uzavretom obale pri teplote od 5 do 25°C.


Náhled etikety: magnesium_30mg_60kapsli

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz