LIPOZOMAL Vitamín C 1000mg 250ml

Novinka Tip
499 Kč 433,91 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, současně přispívá k normální tvorbě kolagenu a chrupavek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LIPOZOMAL Vitamín C 1000mg, 250ml

CZ:

Doplněk stravy 

Lipozomální vitamín C má v porovnání s jinými formami vyšší vstřebatelnost. Je to dáno tím, že tekutý vitamín C je obalen fosfolipidovými bublinkami tzv. lipozomy. Lipozomální obal chrání vitamín C před degradací, umožňuje rychlejší a účinnější vstřebávání, stejně tak lepší přístup do nitra buněk. Vitamín C je nezbytný pro správný rozvoj a fungování organismu. Díky své tekuté formě je velmi dobře vstřebatelný, až ve dvacet krát větších dávkách než vitamín C, np. ve formě tablet. Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm, současně přispívá k normální tvorbě kolagenu a chrupavek. Jako antioxidant podporuje imunitní systém a ochrání buňky před oxidativním stresem. Snižuje míru únavy a vyčerpání. Podporuje vstřebávání železa.

Nezapomeňte, že zdravý způsob života a vyvážená strava zajišťují řádné fungování organismu a dobrou kondici. 

Dávkování: 10 ml denně. Před použitím protřepat. Doporučujeme rozředit ve 200 ml vody. Případná usazenina je přirozeného původu a nemá vliv na kvalitu výrobku. V denní dávce 10 ml: kyselina L-askorbová (vitamín C) 1000 mg 1250% referenční hodnota příjmu

Složení: čištěná voda, kyselina L-askorbová (Vitamín C), emulgátor (slunečnicový lecitin),  konzervační látka (sorban draselný)

Upozornění: Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek ve složení produktu.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Po otevření skladovat v chladničce a spotřebujte do 1 měsíce. Chraňte před přímým slunečním světlem.

 


SK:

Výživový doplnok

Lipozomálny vitamín C má v porovnaní s inými formami vyššiu vstrebateľnosť. Je to dané tým, že tekutý vitamín C je obalený fosfolipidovými bublinkami tzv. lipozómami. Lipozomálny obal chráni vitamín C pred degeneráciou, umožňuje rýchlejšie a účinnejšie vstrebávanie, ako aj lepší prestup do vnútra buniek. Prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému počas intenzívneho fyzického výkonu a po ňom, súčasne prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a chrupaviek. Ako antioxidant podporuje imunitný systém a ochráni bunky pred oxidatívnym stresom. Znižuje mieru únavy a vyčerpania. Podporuje vstrebávanie železa.

Nezabúdajte, že zdravý spôsob života a vyvážená strava zaisťujú riadne fungovanie organizmu a dobrú kondíciu.

Dávkovanie: 10 ml denne. Pred použitím pretrepať. Odporúčame rozriediť vo 200ml vody. Prípadná usadenina je prirodzeného pôvodu a nemá vplyv na kvalitu výrobku. V dennej dávke 10ml: kyselina L-askorbová (Vitamín C) 1000mg 1250% denný referenčný príjem látok

Zloženie: čistená voda, kyselina L-askorbová (vitamín C), emulgátor (slnečnicový lecitín), konzervačná látka (sorban draselný)

Upozornenie: Nie je určené pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy musia konzumáciu konzultovať s lekárom. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre osoby alergické (precitlivené) na niektorú z látok uvedenú v zložení produktu. 

Skladovanie: Skladovať mimo dosahu deti. Po otvorení skladovať v chladničke a spotrebujte do 1 mesiaca. Chrániť pred priamym slnečným žiarením.


Náhled etikety: vitamin_c_lipozomal, 250ml 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz