HERBOW tek.prací prostředek na černé prádlo 1000ml

Novinka
279 Kč 230,58 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
2.10.2023
Možnosti doručení

S extraktem z mýdlových ořechů a bioenzymy, s vůní Aloe Vera.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Herbow tekutý prací prostředek na černé prádlo 1000ml


S extraktem z mýdlových ořechů a bioenzymy, s vůní Aloe Vera.


Herbow tekuté prací prostředky jsou vyvinuty na bázi extraktu z mýdlových ořechů, obohacené o bioenzymy, jakož i o rostlinné a minerální účinné látky.

1000ml balení vystačí na 33 pracích dávek.


Složení: 5-15% aniontové povrchově aktivní látky, <5% amfoterní povrchově aktivní látky, amfoterní povrchově aktivní látky, mýdlo, enzymy, parfémy (Benzylbenzoate, Hexylcinnamal, Limonene, Linalool). Konzervační Látky: phenoxyethanol, benzsisothiazolinone.


Doporučené dávkování na 4,5 kg prádla: 1 dávka 30ml odpovídá přibližně 8 stisknutím dávkovací pumpičky. Ruční praní: 30ml na 10l vody. Měkká a středně tvrdá voda: 30ml u mírně a běžně znečištěného prádla, 60ml u velmi znečištěného prádla. Tvrdá a velmi tvrdá voda: 40ml u mírně a běžně znečištěného prádla, 70ml u velmi znečištěného prádla.


Varování: Způsobuje vážně podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte k dispozici obal nebo etiketu výrobku. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut je opatrně vyplachujte vodou. Pokud používáte kontaktní čočky a je to možné, odstraňte je. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte k dispozici obal nebo etiketu výrobku. Obalový materiál zlikvidujte v příslušném odpadu.

Skladování: Chraňte před mrazem. Uchovávejte při teplotě 5°C - 35°C.

UFI: AH1E-N4HX-R00C-KPM7

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz