HERBOW tek.prací prostředek na barev.prádlo 1000ml

Značka: Herbow
279 Kč 230,58 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

S extraktem z mýdlových ořechů a bioenzymy, s vůní zeleného čaje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Herbow tekutý prací prostředek na barevné prádlo 1000ml
S extraktem z mýdlových ořechů a bioenzymy, s vůní zeleného čaje.


Herbow tekutý prací prostředek je vyvinutý na bázi extraktu z mýdlových ořechů, obohacené o bioenzymy, jakož o rostlinné a minerální účinné látky. 1000ml balení vystačí na 33 pracích dávek.


Složení: 5-15% aniontové povrchově aktivní látky, <5% amfoterní povrchově aktivní látky, mýdlo, enzymy, parfémy (citronellol, hexyl cinnamal, limonene, geraniol). Konzervační látky: phenoxyethanol, benzsisothiazolinone.

Doporučené dávkování na 4,5 kg prádla: 1 dávka 30ml odpovídá přibližně 8 stisknutím dávkovací pumpičky. Ruční praní: 30ml na 10l vody. Měkká a středně tvrdá voda: 30ml u mírně a běžně znečištěného prádla, 60ml u velmi znečištěného prádla. Tvrdá a velmi tvrdá voda: 40ml u mírně a běžně znečištěného prádla, 70ml u velmi znečištěného prádla.


Varování: Způsobuje vážně podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte k dispozici obal nebo etiketu výrobku. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ několik minut je opatrně vyplachujte vodou. Pokud používáte kontaktní čočky a je to možné odstraňte je. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Skladování: Chraňte před mrazem. Uchovávejte při teplotě 5°C - 35°C.


UFI:YAD7-D0AV-700W-PDUY 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz