Herbow Baby prací prostředek bar/bílé oděvy 1000ml

Akce
Značka: Herbow
245 Kč –39 %
Herbow BABY tekutý prací prostředek na barevné a bílé oděvy Pure Nature 1000ml
245 Kč –39 % 149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Možnosti doručení

Herbow BABY koncentrát tekutého pracího prostředku na barevné a bílé prádlo, s přírodní vůní. S extraktem vlašských ořechů. Zvláště se doporučuje pro čištění prádla miminek s citlivou pokožkou a dětí, dospělých s alergiemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Herbow Baby koncentrovaný prací prostředek na bílé a barevné oděvy 1000ml
 
Obsah 1000ml

Herbow BABY koncentrát tekutého pracího prostředku na barevné a bílé prádlo, s přírodní vůní.
S extraktem vlašských ořechů. Zvláště se doporučuje pro čištění prádla miminek s citlivou pokožkou a dětí, dospělých s alergiemi.

UFI: D952-5OEG-YOOE-NP1G
 
Použití: Prací prostředek dávkujte do komory pro dávkování pracího prostředku pračky nebo jej umístěte do bubnu pomocí dávkovací kuličky. (V případě balení s pumpičkou 8 pump). Nelijte přímo na oděv! Perte na nejnižší možnou teplotu. Silně znečištěné oblečení perte při zvýšených teplotách (max 60°C). Při přidávání pracího prostředku zohledněte tvrdost vody, stupeň znečištění a množství prádla umístěného v pračce. Naplňte pračku v míře doporučené výrobcem pračky. Nedoporučuje se pro praní vlny a hedvábí. Před použitím protřepejte.
 
Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pro lékařskou pomoc mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou nasazeny a lze je snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Pokud podráždění očí přetrvává vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Likvidace obsahu nádoby: zcela vyprázdněné obaly lze zlikvidovat odděleně.
 
Složení: 5-15% aniontové povrchově aktivní látky, <5% amfoterní povrchově aktivní látky, mýdlo. Obsahuje: enzymy, parfémy, konzervační látky: fenoxyethanol, benzisothiazolinone. Další ingredience: Extrakt z omývacích ořechů.
 
Skladování: 5 °C - 35 °C. Skladujte při pokojové teplotě. Chraňte před mrazem.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz