Herbow Baby Parfém na praní s aviváží 2v1 AloeVera 1000ml

Novinka
599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Možnosti doručení

Herbow Baby Parfém na praní s aviváží 2v1 s vůní Aloe Vera je superkoncentrát na bázi přírodních složek. Herbow Parfém s aviváží 2v1 z řady BABY je určena speciálně pro praní dětského prádla a pro lidi se sklonem k citlivé pokožce s alergiemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Herbow Baby Parfém na praní s aviváží 2v1 AloeVera 1000ml
 
Obsah 1000ml

Herbow Baby Parfém s aviváží 2v1 s vůní Aloe Vera je superkoncentrát na bázi přírodních složek. Herbow Parfém s aviváží 2v1 z řady BABY je určena speciálně pro praní dětského prádla a pro lidi se sklonem k citlivé pokožce s alergiemi. Díky použitým přírodním vonným složkám je šetrná k pokožce a biologicky odbouratelná, poskytuje vašemu prádlu příjemnou, dlouhotrvající vůni, oblečení zůstává hebké, voňavé a jemné na dotek.
 
Herbow Baby Parfém s aviváží 2v1 s vůní aloe vera vystačí až na 200 pracích dávek. Je ideálním doplňkem k pracím prostředkům na bázi mýdlových ořechů Herbow.
 
Doporučené dávkování: Do nádoby na aviváž v pračce nalijte 5 ml produktu (1/2 víčka) a spusťte prací cyklus. Množství je vhodné jeden prací cyklus. Koncentrát nepoužívejte přímo na prádlo. Před použitím dobře promíchejte.
 
Složení: 5-15% kationtové povrchově aktivní látky, <5% neiontové povrchově aktivní látky. Obsahuje: parfémy (benzyl salicylát, linalool, hexyl cinnamal, limonen, kumarin, eraniol, citronellol, eugenol, citral) konzervační látky: fenoxyethanol. Obsahuje benzyl salicylát, linalool, hexyl cinnamal, limonen, kumarin.
 
Varování: Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI STYKU S KŮŽÍ omyjte velkým množstvím vody. PŘI PODRÁŽDĚNÍ KŮŽE NEBO VYRÁŽCE vyhledejte lékařskou pomoc.
 
Skladování: 5 °C - 35 °C. Skladujte při pokojové teplotě. Chraňte před světlem.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz