Herbow Baby odstraňovač skvrn na barevné oděvy 700g

Novinka
289 Kč 238,84 Kč bez DPH
Možnosti doručení

Herbow BABY odstraňovač skvrn na barevné oděvy, bez vůně a alergenů. Herbow odstraňovač skvrn s přírodním pracím ořechem, vyvinutý pro praní silně znečištěného barevného prádla dětí, dospělých se sklonem k citlivé pokožce a alergiím.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Herbow Baby odstraňovač skvrn na barevné oděvy 700g
 
Herbow BABY odstraňovač skvrn na barevné oděvy, bez vůně a alergenů.
Herbow Stain Magic odstraňovač skvrn s přírodním pracím ořechem, vyvinutý pro praní silně znečištěného barevného prádla dětí, dospělých se sklonem k citlivé pokožce a alergiím. Díky svému složení šetrnému k pokožce a životnímu prostředí má čistící a přesto účinný čistící účinek a odstraňuje odolné nečistoty. Neobsahuje optický rozjasňovač. Přípravek můžete použít i k namáčení.

UFI:87W5-KOPP-S005-F2XA
 
Doporučené dávkování: 25ml na jedno umytí. Vystačí na 28 umytí. K NAMÁČENÍ: Rozmíchejte 25ml prášku ve 4 l vody. Namočte oblečení (max. 1 hodinu). Umyjte jako obvykle. NA MYTÍ: Nalijte odstraňovač skvrn do dávkovače pracího prostředku v pračce. Objem 25ml na normální skvrny, 50 ml na odolné a zaschlé skvrny. Vložte svůj obvyklý prací prostředek a spusťte mycí program.

Důležité: NEPOUŽÍVEJTE NA VLNU A HEDVÁBÍ, NENANÁŠEJTE PŘÍMO NA ODĚV!
 
Varování: PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFOMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře. Způsobuje vážné poškození očí. Dráždí kůži. Uchovávejte mimo dosah dětí. Pro lékařskou pomoc mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Použivejte ochranu očí a obličeje. Po použití si důkladně umyjte ruce. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky pokud jsou nasazeny a lze je snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě kontaktujte TOXIKOLOGICKÉ STŘEDISKO nebo lékaře.
 
Složení: 15-30% bělidlona bázi kyslíku, 5-15%aniontové povrchově aktivní látky, detergentní moučka. Obsahuje perkarbonát sodný, metakřemičitan sodný.
 
Skladování: 5 °C - 35 °C. Skladujte při pokojové teplotě. Chraňte před mrazem.
 
 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz