Singclean Antigenní výtěrový test Kit na COVID-19, 1 ks

28 Kč 25 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Možnosti doručení

IVDst, CE 1434

Tento test má citlivost 98.56%, specificitu 99.03% a přesnost 98.84%.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Singclean Antigenní výtěrový test Kit na COVID-19, 1 ks

IVDst, CE 1434

Tento test má citlivost 98.56%, specificitu 99.03% a přesnost 98.84%. 

Účel použití

Testovací sada COVID-19 (Metoda koloidního zlata) je imunochromatografický test na pevné fázi pro rychlou a kvalitativní detekci antigenu nového koronaviru 2019 v lidské dutině nosní. Tento test poskytuje pouze předběžný výsledek testu. Proto musí být jakýkoli reaktivní vzorek testovaný soupravou COVID-19 (Metoda koloidního zlata) potvrzen alternativními testovacími metodami a klinickými nálezy. 

Princip testu

Testovací sada COVID-19 (Metoda koloidního zlata) je imunochromatografický test na koloidní zlato. Test používá protilátku COVID-19 (SARS-CoV-2) (testovací linie T) a protilátku IgG (kontrolní linie C) imobilizované na nitrocelulózovém proužku. Vínově zbarvená konjugovaná podložka obsahuje koloidní zlato konjugované s jinou protilátkou COVID-19 (SARS-CoV-2) konjugovanou s koloidním zlatem a myšími IgG-zlatými konjugáty. Když se do jamky na vzorek přidá zpracovaný pufr obsahující vzorek, spojí se COVID-19 (SARS-CoV-2) s konjugátem protilátky COVID-19 a vznikne komplex antigenu. Tento komplex migruje nitrocelulózovou membránou kapilárním působením. Když se komplex setká s linií protilátky COVID-19 testovací linie T, komplex se zachytí a vytvoří barevně zbarvený proužek, který potvrdí výsledek reaktivního testu. Absence barevného pruhu v testovací oblasti indikuje nereaktivní výsledek testu. Test obsahuje vnitřní kontrolu (linie C), která by měla vykazovat vínově zbarvený pás konjugátu protilátky IgG bez ohledu na vývoj barvy na kterémkoli z dalších testovacích linií. Jinak je výsledek testu neplatný a vzorek musí být znovu otestován novou sadou. 

Skladování a stabilita:

Souprava může být skladována při pokojové teplotě nebo v chladu (4 - 30 °C). NEZMRAZUJTE. Testovací sady jsou stabilní a tedy použitelné do data expirace vytištěného na zapečetěném sáčku.

Nepoužívejte po uplynutí data expirace.Testy musí zůstat v uzavřeném sáčku až do použití. Po otevření zataveného sáčku s testem použijte do 30-ti minut. Při delším vystavení vzdušné vlhkosti mohou být výsledky testu chybné. S testem, pipetou a ostatními součástmi je třeba zacházet jako s potencionálně nebezpečným odpadem.

Upozornění:

Nepoužívejte po uplynutí doby expirace, která je vyznačena na balení testovací sady. K dosažení přesných výsledků musí být striktně dodržovány veškeré instukce z návodu. Všichni uživatelé si musí před provedením testu pečlivě návod přečíst. Test nepoužívejte v případě viditelného poškození některého z komponentů. Test je určen pouze k jednorázovému použití. Za žádných okolností jej znovu nepoužívejte. Se všemi vzorky zacházejte jakoby obsahovaly infekci. Během testování dodržujte zavedená preventivní opatření proti mikrobiologickým rizikům a dodržujte standardní postupy pro správnou likvidaci vzorků. Při testování vzorků noste ochranný oděv, jako jsou laboratorní pláště, jednorázové rukavice či brýle pro ochranu očí. Vlhkost a t eplota mohou nepříznivě ovlivnit výsledky. Neprovádějte test v místnosti se silným prouděním vzduchu, např. s elektrickým ventilátorem nebo silnou klimatizací.

Obsah balení:

1x Antigení rychlotest Singclean COVID-19 (metoda koloidního zlata) zatavené se sáčky proti vlhkosti

1x Tyčinka s vatovým tamponem

1x Extrakční zkumavka a kapátko

1x lahvička 6 ml reakčního roztoku pufru (buffer)

1x Návod k použití


Po použití Test a jeho části zlikvidujte dle uveřejněné metodiky Ministerstva zdravotnictví ČR na stránce https://www.mzp.cz/cz/odpad_samotesty_metodika 

Platnost registrace pro sebetestování si můžete ověřit na webových stránkách veřejné části Registru zdravotnických prostředků.

Návod

Prohlášení o shodě 

Certifikace

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz