SEJOY Sars-cov-2 Antigen Rapid Test Cassette (saliva), 1ks, ze slin

28 Kč 25 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Možnosti doručení

IVDst, CE 2934

Rychlý antigenní test na přítomnost koronaviru (SARS-CoV-2) ze vzorku ze slin. 1 kus. Výsledek do 15 minut.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SEJOY Sars-cov-2 Antigen Rapid Test Cassette (saliva)

Tato souprava se používá pro in vitro stanovení antigenů SARS-CoV-2 ve vzorcích lidských slin. Může být použita k rychlému vyšetřování případů podezření na COVID-19 a může být použita jako metoda opětovného potvrzení pro detekci nukleových kyselin po již prodělané infekci. Je určen k samotestování při určení rychlé diagnózy infekce COVID-19. Tento test má citlivost 95.65%, specificita 99.26% a přesnost 97.46%

Test je možné provést dvěma způsoby:

  1. Sadou pro odběr slin, kdy odeberete  dané množství slin a smícháte jej s činidlem.
  2. Nasáknutím slin do tamponu na tyčince. Tyčinka se následně namočí do činidla.

Provedení testu

Třicet minut před provedením testu nepijte, nejezte, nekuřte ani nežvýkejte žvýkačku. Ideálně si vypláchněte ústa a počkejte třicet minut, než začnete test provádět.

Odběr vzorku pomocí sady pro odběr slin

1. Vyjměte extrakční zkumavku a soupravu pro odběr slin a složte je dohromady. Odeberte vzorek slin v množství určeném ryskou na zkumavce (300 μl). Odejměte soupravu pro odběr slin a zkumavku postavte do stojánku v krabičce.

2. Přilijte do zkumavky všechen extrakční roztok. Nechte volně stéct, zkumavky by se neměli vzájemně dotknout. Zaklapněte kapací víčko na zkumavku. Promíchejte sliny s extrakčním roztokem během 25-30 sekund.

Navod_sliny_SEJOY_Kreslicí plátno 1.png

 

Odběr vzorku pomocí tyčinky

1. Vyjměte tyčinku z obalu a přitiskněte ji na tamponem na jazyk. Počkejte, dokud nenasákne slinami (cca 2 minuty).

2. Do extrakční zkumavky  nakapejte 6  kapek extrakčního činidla. Nechejte tyčinku v extrakční zkumavce po dobu 1 minuty. Odstraňte tyčinku a současně stlačte špičku tyčinky, abyste z tamponu vymačkali kapalinu. Nainstalujte kapátko na zkumavku pro extrakci antigenu. Nechejte asi 1 minutu odstát.

Aplikace vzorku

3. Vyjměte testovací kazetu z uzavřeného pytlíku a položte ji na čistý a rovný povrch. Přidejte 3 kapky roztoku (zhruba 65μL) do jamky na vzorek a začněte odpočet. Výsledek bude patrný do 15 minut. Výsledky po 30 minutách jsou neplatné.

Před provedením testu si pozorně přečtěte přiložený návod. Extrakční roztok s testovací kazetou je vhodné nechat před prováděním testu vytemperovat na pokojovou teplotu.

Negativní výsledek

Ukáže se jedna barevná čára v oblasti kontrolní čáry (C). Žádná čára se neukáže v testovací oblasti (T). Negativní výsledek znamená, že ve vzorku není přítomen SARS-Cov-2 antigen, nebo že je přítomen pod detekční hodnotou testu.

Pozitivní výsledek

Ukáží se dvě barevné čáry. Jedna by měla být v kontrolní oblasti (C) a druhá zřetelná barevná čára by měla být v testovací oblasti (T). Pozitivní výsledek znamená, že ve vzorku byl nalezen SARS-CoV-2. Pro více informací se obraťte na svého praktického lékaře.

Neplatný výsledek

Nezobrazí se kontrolní čára.  Nedostatečný objem vzorku nebo nesprávný postup jsou nejčastějšími důvody pro nezobrazení kontrolní čáry. Znovu si projděte postup a opakujte test ještě jednou, tentokrát s novým testem. Pokud problém přetrvává, okamžitě přestaňte používat tuto testovací sadu a kontaktujte svého lokálního distributora.

Upozornění

Intenzita barvy v oblasti testovací čáry (T) se bude měnit v závislosti na koncentraci SARS-CoV-2 antigenu přítomného ve vzorku. Tudíž jakýkoliv odstín barvy v oblasti testovací čáry (T) by měl být brán jako pozitivní. .

Obsah balení

  • 1x Testovací kazeta
  • 1x Extrakční roztok
  • 1x Extrakční zkumavka se špičkou pro kapání
  • 1x Souprava pro odběr slin
  • 1x Tyčinka
  • 1x Návod

CE CERTIFIKÁT 

SEJOY test - NÁVOD KE STAŽENÍ

Po použití Test a jeho části zlikvidujte dle uveřejněné metodiky Ministerstva zdravotnictví ČR na stránce https://www.mzp.cz/cz/odpad_samotesty_metodika 

SEJOY Sars-cov-2 Antigen Rapid Test Cassette (saliva) je řádně zaregistrovány Státním ústavem pro kontrolu léčiv (SÚKL) pro samotestování (IVDst) pod evidenčním číslem rozhodnutí 01137690. 

Platnost registrace pro sebetestování si můžete ověřit na webových stránkách veřejné části Registru zdravotnických prostředků.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz